MUDr. Danuše Fialová

Zubař Více

Uherský Brod 1 adresa

Praktická zubní lékařka
Partyzánů 2174, Uherský Brod

K paní doktorce jsem chodila více než 10 let. Se svou panickou hrůzou ze zubařů jsem se bála přejít kamkoli jinam, takže jsem trpělivě snášela při každé návštěvě minimálně 30minutové čekání, následné čekání v čekárně zase mezi vlastními zákroky, nepříjemnou sestřičku, která vám vynadá za to, že jste si zapomněli donést papírový kapesník. Paní doktorka ve výsledku není špatná, ale jak už tady někdo psal, zaspala dobu. Asi si říká, že učit se něco nového už nemá cenu :-) Bílé plomby na zadních zubech pojímá spíše jako látání zubu než vytvarování v použitelný tvar. Konečně jsem se odhodlala od ní odejít. Nutno říct, že mě donutilo stěhování na druhý konec republiky a už bych neměnila. Ve větších městech je větší konkurence, více se pracuje se stránkami jako jsou tyhle, tak se také zubaři víc snaží. A za prakticky stejnou cenu bílých plomb jako v Brodě. Kvalita služeb je ovšem nesrovnatelná. Jak v pečlivosti, tak taky v poskytované péči. Možná, kdyby si ordinaci lépe vybavila (rtg), tak by odhalila kazy, které pouhým poklepáním na zub neuvidí ani primář stomatologie. Otázkou je, jestli paní doktorka ví, že pravidelný rtg zubů patří do standardní péče.

Zodpovědná, jemná, empatická a skutečně umí!!!!

Velmi příjemné jednání paní doktorky i sestřičky, jen víc takových odborníků. Můžu jen doporučit.

ochotná, příjemná

...zaspala dobu....!

Velmi pečlivá,ochotná p.doktorka,s profesionálním a lidským přístupem k dospělým i dětem. Do její ordinace dochází celá naše rodina,vč.vnoučat,velmi si této ženy vážíme.S její péčí jsme nadmíru spokojeni,totéž mohu říci o zdr. sestře,která u p.doktorky pracuje.Velmi příjemná,energická a vždy usměvavá a vstřícná.Zdá se to možná divné,ale chodím sem beze strachu a ráda.

Velmi dobrá lékařka, ochotná, vstřícná. Příjemná v jednání, problém konkrétně vysvětlí. Dává na výběr materiál i cenové relace - velmi kladně hodnotím i spolupráci se sestřičkou, která je rovněž velmi ochotná.

je nejlepší ve svém oboru!!!

Velmi dobrá odbornice,doporučuji.