Praktický lékař pro děti a dorost
Hasičská 46, Ostrava

Mohu potvrdit zde zmíněné arogantní a povýšené jednání. V ordinaci řeší nesmysly, třeba že jsem si něco položil na její stůl. Zatim jsem od ní neodešel, protože ji mám kousek od baráku a nemocný skoro nebývám. Takže její výstupy nemusím zažívat často.

Doktorka na svém místě,jsem u ní deset let,bez jediného problému.Alkohol a arogance tady zmiňováné jsou bezpředmětné a smyšlené!!!

Tato doktorka nemá ve zdravotníctví co dělat.
Léčila mě 2 roky na zánět dvanácterníku a střev. Když mě chytil slepák a já k ní přišla, tak mi arogantně sdělila, že mám bolesti z menstruace a jestli to jako neumím poznat. Po tomto sdělení jsem navštívila svého gynekologa, který mě poslal na chirurgii a tam zánět slepáku diagnostikovali.

Poslední kapka byla, když jsem dostala střevního streptokoka. Doktorka jediné co udělala, tak byl výtěr a poslala ho na testy (trvaly 4 dny). Mi řekla, že mi nemůže nic dát, dokud nebude vědět co mi přesně je. Ať beru endiaron a mám dietu. Bohužel jsem díky tomu nebyla schopná nic sníst ani vypát a během 4 dnů jsem se docela slušně podviživila a dehidratovala. Když tento samý problém měla o něco později má kamarádka navštěvující jinou lékařku, nestačila jsem se divit. Ta ji okamžitě píchla injekci na uklidnění a kamarádce bylo ještě ten večer líp.

Po této zkušenosti jsem odešla. Nehodlám se nechat zmrzačit někým, kdo své profesi absolutně nerozumí. Paní doktorku rozhodně nedoporučuji.

Tato lékařka je velice nepříjemná a arogantní.A ještě je s ní cítit alkohol.
Musela jsem od ní odejít.Mluví s Váma ironicky přes setru,jako kdyby jste tam nebyla.Např.byla jsem u ní na injekci a po pěti minutách jsem si na lehátku sedla,a ona místo aby mi řekla ještě ležte,tak se obrátila na sestru a ironicky jí říkala "říkal jí někdo aby vstávala???" Po druhé když jsem jí navštívila s nějakým problémem,tak místo aby mě poslala na vyšetření,tak mi řekla "co by jste chtěla ve vašem věku???" A to jsem tam byla jednou za rok.Tak jsem přešla jinam.

Spokojenost - profesionalita, prijemne vystupovani a jednani. Bez vyhrad.

Jsem velice spokojeny uz nekolik let, velice zodpovedna lekarka!!!