Danuše Dembická, onkolog Brno

MUDr. Danuše Dembická

Onkolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Černopolní 9, Brno
Klinika dětské onkologie FN Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce chodíme pravidelně už několik let byla sem tam já jako dítě a teď tam chodí i dcery vždy pomohla a poradila strašně ochotná jako praktik si nemůžu stěžovat.


R
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem se setkal co by s lékařkou RLP posádka Blansko a nemůžu říct jediné špatné slovo. I přesto, že trpím nemocí způsobující ztráty vědomí s následným pomalým návratem, byla vstřícná, trpělivá, na dnešní dobu bych řekl už téměř nadstandart.


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsme se dostali přes dětskou pohotovost. Náš syn měl už tři dny teploty okolo 39 a bral antibiotika. Jako laik jsem si myslel, že antibiotika snižují teploty. Paní doktorka se k nám chovala, jako bychom ji obtěžovali a na pohotovosti neměli co dělat. Prohlásila, že přece každá stará babka ví, že na snižování teploty je paralen. S tímto nás poslala domů, ať si po Velikonocích zajdeme ke svému praktickému lékaři. Syn měl stále vysoké teploty, takže jsme na pohotovost zašli znovu. Jiná paní doktorka změřila synovi CRP a poslal ho na rtg plic. Syna si v nemocnici nechali se zápalem plic. Pokud by paní doktorka udělala potřebná vyšetření, mohl se syn adekvátně léčit už o dva dny dříve.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je výborná, rozliší podstatné od nepodstatného, negativní komentář zřejmě plyne z nepochopení, k čemu je v nemocnici pohotovost..


S touto paní doktorkou mám nejhorší zkušenost. Nejvíc ji zajímalo zaplacení poplatku, ale při vyšetření dítěte (kojence) nás odbyla a ty její řeči!!!
Nejsem lékařka, ale také pracuji s dětmi, a proto si myslím, že takto by se lékař, natož dětský, chovat neměl. My k ní jeli s prosbou o pomoc a dopadli jsme .....Naštětí dítě je v pořádku, ale co kdyby opravdu potřebovalo naléhavě lékařskou pomoc??

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

SSuper lékařka,vstřícná,profesionál


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti