Klinika dětské onkologie FN Brno
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

S paní doktorkou opravdu příšerná zkušenost ... s dcerou nás poslala domu z pohotovosti,ani crp neudělala i kdyz měla dcera horečky a týdenní kašel a rýmu.. po návštěvě jiné pohotovosti nám doktor ihned nasadil atb a řekl že má zánět průdušek. Totální neochota, žádná empatie.. hrůza.

Nejhorsi zkusenost na pohotovosti v Detske n. Brno. Horsi pristup k diteti a rodici jsem v zivote nezazila. Prisli jsme s hor.39’ uz 4.den. Pani doktorce jsme byli na obtiz uz pri vstupu do dveri, Nurofen se na horecky nedava a prijet v teplakove souprave pod niz bylo pyzamo, byl uplny vrchol (u sedmileteho syna). Verte mí, ze ja pri oblekani sebe nevedela co delam, natoz “stajlovat” dite s horeckou. Doufam, ze uz se s touto osobou nikdy se synem nepotkame. Nema co delat pri praci s lidmi, ne tak s nemocnymi detmi.

K paní doktorce chodíme pravidelně už několik let byla sem tam já jako dítě a teď tam chodí i dcery vždy pomohla a poradila strašně ochotná jako praktik si nemůžu stěžovat.

S paní doktorkou jsem se setkal co by s lékařkou RLP posádka Blansko a nemůžu říct jediné špatné slovo. I přesto, že trpím nemocí způsobující ztráty vědomí s následným pomalým návratem, byla vstřícná, trpělivá, na dnešní dobu bych řekl už téměř nadstandart.

K paní doktorce jsme se dostali přes dětskou pohotovost. Náš syn měl už tři dny teploty okolo 39 a bral antibiotika. Jako laik jsem si myslel, že antibiotika snižují teploty. Paní doktorka se k nám chovala, jako bychom ji obtěžovali a na pohotovosti neměli co dělat. Prohlásila, že přece každá stará babka ví, že na snižování teploty je paralen. S tímto nás poslala domů, ať si po Velikonocích zajdeme ke svému praktickému lékaři. Syn měl stále vysoké teploty, takže jsme na pohotovost zašli znovu. Jiná paní doktorka změřila synovi CRP a poslal ho na rtg plic. Syna si v nemocnici nechali se zápalem plic. Pokud by paní doktorka udělala potřebná vyšetření, mohl se syn adekvátně léčit už o dva dny dříve.

Paní doktorka je výborná, rozliší podstatné od nepodstatného, negativní komentář zřejmě plyne z nepochopení, k čemu je v nemocnici pohotovost..

S touto paní doktorkou mám nejhorší zkušenost. Nejvíc ji zajímalo zaplacení poplatku, ale při vyšetření dítěte (kojence) nás odbyla a ty její řeči!!!
Nejsem lékařka, ale také pracuji s dětmi, a proto si myslím, že takto by se lékař, natož dětský, chovat neměl. My k ní jeli s prosbou o pomoc a dopadli jsme .....Naštětí dítě je v pořádku, ale co kdyby opravdu potřebovalo naléhavě lékařskou pomoc??

SSuper lékařka,vstřícná,profesionál