Daniela Verdánová, pediatr Jindřichův Hradec

MUDr. Daniela Verdánová

Pediatr

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec
Praktický lékař pro děti a dorost

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

G

Pani doktorka je jedna z nejlepsich doktoru tady v JH.Alespon co se tyce lecby deti.Ja tam chodim se synem a nejaky problemy ze by byla arogantni jsem nepostrehla.Vyslechne a pak leci.Ja ji muzu jen doporucit.Jen tak dal pani doktorko

S paní doktorou jsem se setkal jednou. Jediné, čeho jsem se od ní dočkal, byla hodinová přednáška na téma, co si to dovoluju, chodit za ní s nějakým problémem:). Arogantní, neochotná. Děkuji, nechci, jsou mnohem příjemnější, vstřícnější a snad i vzdělanější doktoři.

báječná doktor, vždy vyjde vstříc

Paní doktorka Verdánová funkci lékaře splňuje dobře. Nikdy se mi nestalo, že by se zmýlila s diagnozou a navrhnutá léčba byla vždy efektivní.
Jen má trochu tendence mluvit lidem do života :-) a od toho se odvíjí to, že přijde lidem arogantní

Paní doktorka sice ráda povídá, ale jako diagnostik je skvělá a nemyslím si, že by se dál nevzdělávala - naopak...
Pokud člověk přehlídne lehkou nadřazenost, myslím, že s ní rozhodně nebude mít problém, jako doktorka je skvělá!
V roce 1992 (byla jsem ve drué třídě) mi zjistila v časném stádiu mononukleózu (jiný dokotr řekl, že mě nebude trápit - ten zaskakoval za dovolenou), pak poznala i netypický zánět slepého střeva a další a další...
Doporučuju

K paní doktorce chodím a myslím si že je to výborný doktor, pokaždé mě uzdraví. A její výlety a plánování pobytu v zahraničí s dětmi je skvělé.

Š

S lékařskou péčí paní doktorky jsem byla u své dcery vždy beze zbytku spokojena. Nic nebyl problém,na všem se dalo domluvit, dokonce i po telefonu. Opravdu, velmi pečlivá.

S paní doktorkou Verdánovou mám jen dobré zkušenosti. Je vlídná a ochotná pomoci. Pokud jsem chtěla vědet podrobnosti o své nemoci, nebyl pro ni problém mi vše jednoduše vysvětlit. S navrženou léčbou jsem neměla žádný problém a vždy jsem se bez komplikací uzdravila. Mohu doporučit.

Jako dítě jsem k paní doktorce chodila a také jsem díky jejímu léčení měla problémy, dnes mám už děti a k ní bych s nami nechodila!

Pani doktorku si pamatuji z dob,kdy jsem bydlela v Jindř.Hradci ( 1987 - 1995) a chodila jsem k ní s dcerou Šárkou.Byla vždy velmi příjemná ,poradila a pomohla.Nikdy jsem neměla žádné problémy.Věřím, že je spousta maminek kteří si ji chválí.