Daniela Kučerová, zubař Cheb

MUDr. Daniela Kučerová

Uložit

Zubař Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Americká 36, Cheb
Samostatná ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Samostatná ordinace stomatologa Jiný

Paní doktorka je velmi "erudovaná". Po 7 měsících zánětu dásní ! , když jsem se důrazně dožadoval, aby konečně něco dělala, mi napsala antibiotika. Během týden bylo poproblému. Mezi tím mi ovšem "vyhnily" dásně. Neustále čistí kanálky. Vyladla mi plomba, ona místo aby mi dala novou, vrtala a vrtala, až byl zub pryč. Pak čistila kanálky, prý, že v nicj je nekrotický nerv. Nechápu, jak to mohla předem vědět.
To je už druhý stejný případ. Poprvé to dopadlo tak, že jsem přišel o zub. Paní doktorka jen čistí kanálky, nebo dává korunky, případně trhá zuby. Ještě žádný zub nevyléčila. Tu hrůzu nevyrovná ani příjemné jednání.

I
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace stomatologa Jiný

Velice příjemná paní doktorka a sestra. Kvalitní a lidský přístup. Velmi dobré ceny za odvedenou práci. Po zákroku žádné větší bolesti a komplikace. Doporučuji

M
Ověřeny pacient

Když má váš zubař dovolenou a jdete s akutním problémem jinam, nedočkáte se pokaždé dobré pomoci....Jsem moc ráda, že jsem se nakonec v rámci pohotovosti dostala k p. doktorce Kučerové. Poslechne si vše, co jí říkáte a opravdu se snaží pomoci, nabídne i jiné způsoby léčby, na rozdíl od některých dalších zubařů. Zodpoví všechny dotazy. Za mě vše výborné!

R
Ověřeny pacient

tato zubařka by měla zavřít svou ordinaci a jít třeba prodávat nanuky.Neprofesionální přístup arogantní a usměv?lidi na koho se prosím vás usmívala???Navíc paní doktorku obtěžovalo ,že má pacienty v čekárně a podle toho se tak i chovala

H
Ověřeny pacient

děkuji za bezbolestné ošetření při problémech s paradentózou, za podrobné vysvětlení,
každému kdo má problém s paradentózou vřele doporučuji ať se obrátí na p. doktorku

A
Ověřeny pacient

Nikdy jsem neměla žádný kaz, ani jiný zubní problémy. Paní doktorka je však vždy milá a z návštěvy se nikdy nestresuji. Člověk si v čekárně připadá jako ve velmi domácím prostředí, tudíž není vystresovaný. Dokonce se tu pouští televize, takže čekání rychle uteče. Musím říct, že je mi paní doktorky občas líto, když vidím, co k ní do ordinace chodí za případy. Lidi se zuby, co kartáček neviděly celou věčnost. Já bych se jim do těch úst vyzvracela, zatímco ona se snaží dle všeho zachránit, co se dá. Lidem také radí, jak postupovat s prevencí a vůbec. Je fajn :-)

M
Ověřeny pacient

S paní zubařkou jsem naprosto spokojen. Od té doby co chodím do této ordinace, si du spíše "zarelaxovat". než trpět. Vše vysvětlí, zeptá se na pocity apod. Víc lékařů s tímto přístupem ;-)

A
Ověřeny pacient

Jsme spokojeni.Velice hodná a pečlivá paní doktorka ,která měla trpělivost i na naší dvouletou dceru.Sestřičkaje také cvelice příjemná.

musim tady souhlasit s jedním názorem...Paní zubařka je velmi milá,usměvavá,ale tak trochu mi přijde že nejradši zuby trhá aniž by se pokusila o záchranu která možná je...

Paní doktorka je nejlepší zubařka jakou jsem poznala.Ochotná,věnuje se člověku seč může a snaží se nalézt řešení jakéhokoli problému.Moc jí děkuju.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti