Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Tři roky mám gynekologický problém a poslední rok to bylo akutní. Nikdo mně neuměl pomoct. Několikrát jsem změnila gynekologa, protože mi nepomohli, spíš stav zhoršili. Urolog nevěděl, praktická lékařka taky ne a další....
Pan doktor Leško mi dal léky a po druhé tabletě byla obrovská změna. A i po dobrání perfektní. Takže jsem hrozně šťastná, že se konečně něco změnilo takhle dobře.
Velmi pana doktora doporučuji. Také ten jeho přístup, jak semnou mluví, jak můžu mluvit úplně normálně před ním já. Jak je flexibilní.
Moc, moc mu děkuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Skvělý pan doktor! Vstřícný, zkušený, milý, má snahu hlavně pomoci. Jeden z nejlepších doktoru s kterým jsem se setkala.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Ruptury sliznic

Pan doktor Leško je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy potkala. Poslední roky si mě doktoři přehazovali a protože nevěděli, co se mnou, tak se tím nemínili zabývat a poslali mě k psychiatrovi s tím, že je to psychosomatické. Nevěděli nic o tom, jak tělo funguje a jak je to mezi sebou propojené. Z té arogance, ignorace a nevědomostí mi bylo zle. Nějakou dobu jsem se snažila řešit problém alternativně, ale dost vážný stav mě donutil opět zkusit lékaře. A jsem nadšená! Konečně někdo, kdo má ohromný přehled! Vše mi v klidu vysvětlil a dodal mi tolik naděje a energie, že jsem se vrátila domů jako vyměněná a je mi lépe už jen díky této zkušenosti. Navíc byl u záchrany života mé milované švagrové, za což jemu a ostatním z nemocnice budeme do konce života vděčni (u nás ji doktoři málem nechali umřít). Kéž by bylo takových lékařů více. Jsem moc ráda, že jsem se k němu dostala.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové

Pan doktor je moc sikovny, starostlivy a hlavne posloucha. Kdyz ma zena problemy, nepodcenuje je, resi je a co je nejdulezitejsi, vzdy je vyresi. Pacientce vse vysvetli a svym pristupem ji i uklidni,a zena pak neodchazi vystresovana a zoufala jako se stava u jinych gynekologu. Moc panu doktorovi dekuji za pomoc! Po nekolika letech zdravotnich problemu konecne doktor,ktery pomohl!

Pan doktor je super:) Je skvělý doktor i člověk. Hodný, milý, nespěchá, problém se opravdu snaží vyřešit. Pacientku opravdu poslouchá. Když navštěvuji jiné doktory většinou se bojím a odházím se špatným pocitem, ale u něho je to naopak. Za všechny spokojené pacientky a dětičky (a hlavně za sebe) mu z celého srdce děkuji.
Více takových lékařů !!!

s panem doktoreml Leškem jsem se setkala na pohotovosti, kam jsem prijela s dvojčetným těhotenstvím v začínajícím 36.týdnem s tím, že mám celý den křeče v břiše a do porodnice to mám přes 50km tak jsem radši jela....
Měla jsem trochu strach, aby na mě nevylítl nějaký doktor s tím, že zbytečně plaším a že mu ruším noční službu s prkotinou, atd. ale pan doktor se zachoval jako profík...hned mě napojil na ozvy a uklidnil s tím, že mi přátelsky řekl, že je dobře, že jsem přijela a po ozvách mi udělal kompletní prohlídku mě i prcků...bylo vidět, že na nic nespěchal a vše dělal důkladně...ukázal mi kde mají hlavičky, pohlaví, vše... a snažil se přijít na důvod bolestí...(ne jako většina doktorů, která předepíše magnezko a nazdar)...
Nakonec vše vyřešil a poslal mě s klidným svědomým domů...a se slovy, že kdyby cokoliv, ať radši přijedu!!!
Takže za mě pan doktor Leško, palec nahoru :)

Pan doktor mne vyšetřoval, když jsem ve 41. týdnu těhotenství přijela do HK do porodnice s kontrakcemi po čtyřech minutách. Udělal ze mě prvorodičku, která nepozná poslíčky a poslal mě domů (z HK to máme 30 km). Manžel se však nevydržel koukat, jak trpím a odvezl mě do náchodské porodnice, kde mě hned přijali s tím, že rodím a za čtyři hodiny se nám narodil syn. Bolesti i intervaly mezi nimi byly při příjmu v Náchodě stejné jako při vyšetření v HK, z čehož usuzuji, že pan doktor nepoznal, že rodím...

Pan doktor je velmi sympatický a skvělý doktor. Kvůli němu byl porod o mnoho snažší. Doporučuji!

Pan doktor mi předepsal antikoncepci. Upozornila jsem ho, že mám epilepsii a beru léky, které se mohou vzájemně ovlivňovat.. Jediné, co mi řekl, ať beru léky alespoň půl hodiny od sebe... Když jsem přišla podruhé, upozornila jsem na to znovu a dodala jsem, že se mi epilepsie hodně zhoršila (Mívala jsem ošklivé záchvaty několikrát do měsíce... To období opravdu nebyl žádný med...), tak jestli to nemůže být tím.. Odpověď byla.. "berete léky alespoň půl hodiny od sebe?" řekla jsem, že to je samozřejmé.. Když jsem přišla potřetí, opět jsem se zeptala, zda se nemohou léky vzájemně ovlivňovat.. A opět se mi nedostala přímá odpověď.. ale pouhé... "berete léky alespoň půl hodiny od sebe...?" Na to povídám.. "samozřejmě.." A on: "Tak vidíte, můžeme antikoncepci vysadit, ale takové mi tady pak chodí na přerušení těhotenství..." Opět mi nedal odpověď.. Odbyl mne a ještě ze mne udělal tu hloupou. Nakonec jsem si antikoncepci vysadila sama a epilepsie se mi o mnoho zlepšila... NE, NENÍ TO DOBRÝ DOKTOR!!!!!

Já se též přidávám - skvělý, příjemný,ochotný doktor.Manžel byl trošku v šoku,když zjistil,že mu bude rodit syna spolužák ze ZŠ,ale nakonec byl mile překvapen. Měla jsem komplikovaný porod a pan doktor si s tím hravě poradil.Vřele doporučuji!!!Když druhé,tak opět s panem doktorem:)).