Adresa

Mlýnská 541, Hrušovany nad Jevišovkou
Praktický lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař

Skvělý přístup, specialista, odborník - velká spokojenost. Jsem ráda, že mám tak skvělého pana doktora. I sestřička pohodová, profesionální.
Mohu vřele doporučit.


D
Ověřeny pacient

Skvělý,výborný a sympatický,takový je MUDr.Hudeček.Také jeho sestřička si zaslouží slova chvály.Dříve jsem chodila k MUDr.Třímalovi a ten by si z vás měl vzít příklad,jak se má lékař chovat k pacientovi,včetně všech vyšetření a poplatků.Jsem ráda,že má celá moje rodina tak vynikajícího doktora,jako jste vy.Děkuji


U pana doktora Hudečka jsem už cca 2 roky a s jeho přístupem jsem velmi spokojená. I sestřička na mě byla vždy hodná.


K tomutu lékaři chodím již rok a půl a jsem velmi spokojená. Po přestupu k němu jsem se nestačila divit, jak také může vypadat sledování pacienta s cukrovkou a se štítnou žlázou - hodně kontrol, ale také hodně velké zlepšení hodnot a celkového stavu. Rozhodně bych neměnila.


Ověřeny pacient

Myslím, že je slušností se pod svúj názor podepsat,pokud ovšem názor píše alespoň průměrně inteligentní člověk!Není žádné hrdinství napsat nepravdu a lži a nepodepsat se!Je to neomalenost!Pan doktor Hudeček je opravdu skvělý lékař!!!Alena Truhlářová


Ověřeny pacient

Je to skutečný lékař kterému plně důvěřuji,podle mého léčí s přehledem,jak jsem rád chodil k Mudr Škráškovi ke kterému jsem odešel od rádoby doktora Třímala tak k Mudr Hudečkovi chodím ještě raději.Jeho způsob léčby , ordinační doba i sestra mi vyhovují.


Doufám , že inteligentnější pacienti pochopí , že se jedná o kampaň MUDr. Třímala k udržení klienteli, která houfně odchází k MUDr. Hudečkovi. Nikdo si přece nemyslí , že je normální aby tento člověk dostal od 20.11.2008 do 2.9.2010 8 negativních ohlasů na svoji práci , a nyní od 14.3. do 16.4.2011 - 39 kladných ohlasů.To, že podvádí je u něj zcela běžná praxe , když se snaží si podvodem vylepšit své hodnocení je to ostuda , ale že zasílá negativní ohlasy na práci MUDr. Hudečka to nelze slušně okomentovat. Nejedná se o lékaře , ale o zcela bezpáteřního člověka.


Vážení, pokud někdo přecházíte k MUDr. Ponížilovi, je to Vaše věc, sice se k němu nedá objednat, a je dost uspěchaný (byl jsem u něj párkrát jako u závodního), ale budiź. Kdo ale přechází k Třímalovi, je tak trošku sebevrah. Dřív jsem k němu chodil, dával mi léky na tlak a cholesterol, tlak mi neměřil, krev mi neodebral 5 let. Přešel jsem k MUDr. Hudečkovi, tlak mi měří, kontroluje krev, měří EKG, všecko mi vysvětlil, dal mi lepší léky. Jsem úplně na jiném světě a spokojený.


normálně bych sem nepsal, ale po těch pomluvách, lidi, tenhle doktor je v poho, ví co dělá, jak co řešit, a hlavně si na nic nehraje.


nesouhlasím s kritikou, která se tady píše, pan doktor se mi vždycky věnuje, všechno mi vysvětlí. hodně mi pomohl s mými zdravotními problémy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti