MUDr. Daniel Hudeček

Hrušovany nad Jevišovkou 1 adresa

Praktický lékař
Mlýnská 541, Hrušovany nad Jevišovkou

Umístění: Praktický lékař Jiný

MuDr. HUDEČEK vystupuje velmi arogantně během jednání s pacientem, sám přitom dělá chyby v byrokratickém postupu. Chová se jako by pacient neměl právo rozhodnout o místě, kam jít na specializované vyšetření.

Umístění: Praktický lékař

Skvělý přístup, specialista, odborník - velká spokojenost. Jsem ráda, že mám tak skvělého pana doktora. I sestřička pohodová, profesionální.
Mohu vřele doporučit.

Skvělý,výborný a sympatický,takový je MUDr.Hudeček.Také jeho sestřička si zaslouží slova chvály.Dříve jsem chodila k MUDr.Třímalovi a ten by si z vás měl vzít příklad,jak se má lékař chovat k pacientovi,včetně všech vyšetření a poplatků.Jsem ráda,že má celá moje rodina tak vynikajícího doktora,jako jste vy.Děkuji

U pana doktora Hudečka jsem už cca 2 roky a s jeho přístupem jsem velmi spokojená. I sestřička na mě byla vždy hodná.

K tomutu lékaři chodím již rok a půl a jsem velmi spokojená. Po přestupu k němu jsem se nestačila divit, jak také může vypadat sledování pacienta s cukrovkou a se štítnou žlázou - hodně kontrol, ale také hodně velké zlepšení hodnot a celkového stavu. Rozhodně bych neměnila.

Myslím, že je slušností se pod svúj názor podepsat,pokud ovšem názor píše alespoň průměrně inteligentní člověk!Není žádné hrdinství napsat nepravdu a lži a nepodepsat se!Je to neomalenost!Pan doktor Hudeček je opravdu skvělý lékař!!!Alena Truhlářová

Je to skutečný lékař kterému plně důvěřuji,podle mého léčí s přehledem,jak jsem rád chodil k Mudr Škráškovi ke kterému jsem odešel od rádoby doktora Třímala tak k Mudr Hudečkovi chodím ještě raději.Jeho způsob léčby , ordinační doba i sestra mi vyhovují.

Doufám , že inteligentnější pacienti pochopí , že se jedná o kampaň MUDr. Třímala k udržení klienteli, která houfně odchází k MUDr. Hudečkovi. Nikdo si přece nemyslí , že je normální aby tento člověk dostal od 20.11.2008 do 2.9.2010 8 negativních ohlasů na svoji práci , a nyní od 14.3. do 16.4.2011 - 39 kladných ohlasů.To, že podvádí je u něj zcela běžná praxe , když se snaží si podvodem vylepšit své hodnocení je to ostuda , ale že zasílá negativní ohlasy na práci MUDr. Hudečka to nelze slušně okomentovat. Nejedná se o lékaře , ale o zcela bezpáteřního člověka.

Vážení, pokud někdo přecházíte k MUDr. Ponížilovi, je to Vaše věc, sice se k němu nedá objednat, a je dost uspěchaný (byl jsem u něj párkrát jako u závodního), ale budiź. Kdo ale přechází k Třímalovi, je tak trošku sebevrah. Dřív jsem k němu chodil, dával mi léky na tlak a cholesterol, tlak mi neměřil, krev mi neodebral 5 let. Přešel jsem k MUDr. Hudečkovi, tlak mi měří, kontroluje krev, měří EKG, všecko mi vysvětlil, dal mi lepší léky. Jsem úplně na jiném světě a spokojený.

normálně bych sem nepsal, ale po těch pomluvách, lidi, tenhle doktor je v poho, ví co dělá, jak co řešit, a hlavně si na nic nehraje.