Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Pražská 23, Hradec Králové
Hradecké oční sanatorium, s.r.o. (mapa)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

PRIMA přímý chlápek, žádný zbytečný kecy, vysvětlí, dodrží a udělá, co řekl. Pro okolí je přirozenou autoritou, a je příjemné poslouchat od personálu, jak je skvělý, jak mu důvěřují a je ještě lepší se o tom přesvědčit sám. Přeji Vám, abyste - pokud konečně seberete odvahu něco se svýma očima udělat - šli k němu a odevzdali se mu do péče. Opravdu to umí. Vidím skvěle.
Petr Václavík

Je skvělý profesionál.

Dr. Horecký je klval. lékař. Mnoho zkušeností a naprosto profesionální přístup k pacientům!!! Doporučuji.

z doslechu od své manželky po operacích šedédo zákalu.

Pan doktor mě léčí od revoluce, nasadil mi první kontaktní čočky, odoperoval vrozenou vadu, doporučil na první laser, slavili jsme odložení brýlí (-9 a - 8,5) skoro brekem :)). Péče neuvěřitelná, ochota taky. Oči už bych nikomu jinému nesvěřila. Ztracené brýle ochotně předepsal druhý den bez nutnosti se objednat. A to není kamarád. Ani jsem nemusela mít tlačenku. Stačilo říct.

Hlavně to není dětský oční lékař.Syna léčil/trápil/ oklusorem 3 roky zbytečně než jsme se dostali do motola byli jsme jak v začarovaném kruhu.nevisvětlil nám nic a o operaci nechtěl mluvit.Synovi po 3 návštěvách v Praze navrhli okamžitě operaci.To je má zkušenost.Moc nedoporučuji.

Velmi dobrá odbornost, velmi příjemné jednání, dodržuje objednací doby.Rovněž specialista pro děti.

S panem doktorem jsem velmi spokojený. Velmi milý, příjemný a sympatický pan doktor. Ordinace a čekárna jsou příjemně zařízeny.