Karlovotýnská 106, Rudná
Sam. ord. PL - gynekologa (mapa)

Lidická 667, Vlašim
Samostatná ordinace PL - gynekologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Politických vězňů 40, Beroun
Samostatná ordinace PL - gynekologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Pana doktora (gynekologa) NEDOPORUČUJI!!!
1. Chodí pozdě do ordinace
2. Vůbec není jako doktor oblečen
3. Když jsem byla u něho s tím že se mi nedostavila menstruace a že mam citlivost prsou plus 3 pozitivní testy řekl mi že to může být cokoliv ať přijdu až za měsíc k němu.

Den po té jsem si zašla (sama od sebe abych měla jistotu) na krevní testy které jsem si musela zaplatit sama test vyšel že jsem těhotná tak jsem šla za panem Brodanem jestli mu to stačí jako důkaz? Řekl ne. Řekla jsem ok a šla si najít jiného gynekologa.

Teď mam nového a je super, jakmile jsem vše popsala hned mně vyšetřil a na monitoru mi ukázal zárodek malého miminka. A sám si divil jaký má Pan Brodan přístup prý si ho pamatuje jak byl dobrý ale jak sám mi řekl nový gynekolog Pan Brodan je asi už starý a je mu jedno jak se chová... a to je smutné.......

Pan doktor je velmi uvolněný, flegmatický, pohodový - a to je ten problém. Dva roky se mi nedařilo otěhotnět a stále jsem slyšela jenom "času dost, jste mladá". Svůj problém jsem vyřešila bez jeho zásluh v CARu, kdybych to neudělala, tak jsem ještě teď bezdětná. Nic pro něj není problém. Ubývání na váze v těhotenství? No a co? Menstruace nedorazila už téměř čtvrtý měsíc za sebou a nejste těhotná? To se stává... Hraniční nebo nepříznivé výsledky vyšetření v těhotenství? Mávne nad tím rukou. Zatím mi nevysvětlil absolutně nic. To, že do ordinace přichází pravidelně o půl hodiny až hodinu později, než je ordinační doba je jen detail. Dokud jsem neměla problémy, byla jsem nadšená, že je tak "happy", když se problémy objevily, musela jsem přejít jinam.

Ž

K panu doktorovi chodím už víc jak 12 let. Moje mamka k němu chodí, ségra též. Je to lékař na svém místě a hlavně odborník. Každá prohlídka naprosto bez problému a ještě se tam člověk kolikrát navíc nasměje. Děkuju pane doktore. Mikulášová Ž

Nejlepsi gynekolog jakoho jsem kdy navstivila. Je empaticky, umi se naladit na jakoukoliv vlnu- s nekym zertiky, s nekym na vazno...opravdu clovek na svem miste. Jen si nejsem jista zda jeste nekde pracuje jako porodnik-pokud ne, tak mi bude hodne dlouho trvat nez si k nekomu jinemu vybuduju takovou duveru.

Znám pana doktora osobně více jak 10 let a jako ke gynekologovi k němu chodím asi 8 let, kdy mě doslova zachránil po nevydařeném zákroku jiného doktora. Je pravda, že jeho ordinace v Rudné u Prahy není zcela luxusní, ale čert to vem. Čisté prostředí, profesionalita, lidskost! To přece stačí, ne? Mohu jen doporučit, poslala jsem za ním již několik kamarádek a ani jedna už nechce jít jinam. Ano, pan doktor je velmi neformální, co ho znám, tak má tzv. větnamky, a to snad ikdyž sněží, ale dámy: copak je to o tom bílém plášti? Neléčí vás přece to, jak je oblečen, ale to, jaké má zkušenosti, co umí a jak a čemu rozumí:-) Mohu pouze doporučit:-)

Nedovedu si představit, kdyby Brodan přestal ordinovat. Připadala bych si s těmi ženskými obtížemi ztracená a těžko bych mohla mít stejnou důvěru k někomu jinému. Není jenom lékař, ale je i kamarád, na nic si nehraje, je velmi lidský. Člověk se nemusí stydět svěřit se s čímkoli. Je trochu cynik a má smysl pro humor a to mě baví.:-)

nepříjemný, arogantní, nepříliš inteligentní.

Myslím, že tato práce není o vizáži, ale o přístupu a profesionalitě. A ta zde nechybí. Chodím k panu doktorovi asi 10 let a ani jednou se mi nestalo, že by sestra byla přímým účastníkem vyšetření. Pan doktor je velice empatický a sestřička sympatická. Objedná bez problému hned.

skoda,že musíme za ním jezdit do Vlašimi,je jednička

škoda že už tu neordinuje