Dana Skřontová, psychiatr Opava

MUDr. Dana Skřontová

Uložit

Psychiatr Více

16 názor

Uložit


Adresa

Psychiatrie pro děti, dorost, dospělé
Olomoucká 406/2, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Psychiatrie pro děti, dorost, dospělé Jiný

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Snaží se vyjít vsttříc, je ochotná, snaží se najít vhodný lék, v případě nutnosti řešíme problém mimo pořadí. Důležité je, že syn má stejný názor a důvěřuje ji.
Mám srovnání i s jinou "lékařkou" v Novéhém Jičíně, od které jsme vyloženě utekli.

N
Umístění: jiné místo Jiný

Chodila jsem k ní před pěti lety. No, tedy... Chodila... byla jsem stredni školou donucena chodit, protože u mě odhalili sebepožkozování. Doktorka se mi již první den vyloženě vysmívala, soudím dle jejího výrazu. Bála jsem se jí cokoli říct, působila na mě arogantně. Usoudila, že nejlepší bude mi dát prášky. Ty jsem brát nechtěla, jednoduše nedůvěra... tak okamžitě přistoupila k jinému kroku - hospitalizace. Jen při myšlence, že mě zavřou k někomu podobnému, jako je ona, mi vstávaly vlasy na hlavě. Omlouvám se, ale tohle opravdu ne. Skončila jsem tedy po třetí návštěvě.

E
Ověřený profil

Paní doktorka je moc milá, udělá si na pacienta čas a snaží se s ním najít to nejlepší řešení pro pacienta. Určitě doporučuji :)

.
Ověřený profil

Podle komentářů mám pocit, že jsem u jiné lékařky. Když jsem k paní doktorce přišla já, nebrala mě vůbec vážně a nesnažila se mi nijak pomoc. Vše co tam řekla moje máma bylo pro paní doktorku svaté, ale mé pohledy na situace ji byly ukradené a když jsem říkala co mě trápí, jen se mi do obličeje vysmívala.. Toto mi jako profesionální přístup opravdu nepřipadá a jsem ráda, že už tam nechodím.

B
Ověřený profil

Chodila jsem k ní před léty docela pravidelně, bohužel bez úspěchu. Jediné co umí nasadit léky, které zabírají na chvíli a pak se vše zase vrátí do původního stavu, tzv. výsledek = 0. Vůbec nedoporučuji

A
Ověřený profil

Paní doktorka Dana Skřontová je dle mého názoru naprosto mizernou odbornicí, s její prací jsem byl velice nespokojen a mohu jen před ní varovat potencionální pacienty. Určitě stojí za to věnovat trochu času a najít si kvalitnější lékařku.

A
Ověřený profil

Velice si vážím profesionálního přístupu paní doktorky. Je velice milá, vstřícná a vyzařuje z ní vysoká pozitivní energie, která je balzámem na mou bolavou duši. Je mi ctí, že mohu být v její registraci. Konzultace v její ordinaci mi velice pomáhají a jsem ráda za její lidský přístup. Přeji jí jen to nejlepší v osobním i profesnám životě a všem dalším lidem v nouzi velice doporučuji.

Velice příjemná a ochtná , DOPORUČUJEME !!!!

Chodíme k paní doktorce už dlouho a velmi jsem spokojená,můžu doporučit,žena na pravém místě.Moc ji děkuji,konečně jsem v klidu a mám i trochu čas na sebe,syn který je u ní v péči je o 100% zlepšený.Ještě jednou moc díky.Motalíková

velmi dobrý ,vstřícný psychiatr,vysoce odborný

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti