Olomoucká 406/2, Opava
Psychiatrie pro děti, dorost, dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Chodila jsem k ní před pěti lety. No, tedy... Chodila... byla jsem stredni školou donucena chodit, protože u mě odhalili sebepožkozování. Doktorka se mi již první den vyloženě vysmívala, soudím dle jejího výrazu. Bála jsem se jí cokoli říct, působila na mě arogantně. Usoudila, že nejlepší bude mi dát prášky. Ty jsem brát nechtěla, jednoduše nedůvěra... tak okamžitě přistoupila k jinému kroku - hospitalizace. Jen při myšlence, že mě zavřou k někomu podobnému, jako je ona, mi vstávaly vlasy na hlavě. Omlouvám se, ale tohle opravdu ne. Skončila jsem tedy po třetí návštěvě.

Paní doktorka je moc milá, udělá si na pacienta čas a snaží se s ním najít to nejlepší řešení pro pacienta. Určitě doporučuji :)

Podle komentářů mám pocit, že jsem u jiné lékařky. Když jsem k paní doktorce přišla já, nebrala mě vůbec vážně a nesnažila se mi nijak pomoc. Vše co tam řekla moje máma bylo pro paní doktorku svaté, ale mé pohledy na situace ji byly ukradené a když jsem říkala co mě trápí, jen se mi do obličeje vysmívala.. Toto mi jako profesionální přístup opravdu nepřipadá a jsem ráda, že už tam nechodím.

Chodila jsem k ní před léty docela pravidelně, bohužel bez úspěchu. Jediné co umí nasadit léky, které zabírají na chvíli a pak se vše zase vrátí do původního stavu, tzv. výsledek = 0. Vůbec nedoporučuji

Paní doktorka Dana Skřontová je dle mého názoru naprosto mizernou odbornicí, s její prací jsem byl velice nespokojen a mohu jen před ní varovat potencionální pacienty. Určitě stojí za to věnovat trochu času a najít si kvalitnější lékařku.

Velice si vážím profesionálního přístupu paní doktorky. Je velice milá, vstřícná a vyzařuje z ní vysoká pozitivní energie, která je balzámem na mou bolavou duši. Je mi ctí, že mohu být v její registraci. Konzultace v její ordinaci mi velice pomáhají a jsem ráda za její lidský přístup. Přeji jí jen to nejlepší v osobním i profesnám životě a všem dalším lidem v nouzi velice doporučuji.

Velice příjemná a ochtná , DOPORUČUJEME !!!!

Chodíme k paní doktorce už dlouho a velmi jsem spokojená,můžu doporučit,žena na pravém místě.Moc ji děkuji,konečně jsem v klidu a mám i trochu čas na sebe,syn který je u ní v péči je o 100% zlepšený.Ještě jednou moc díky.Motalíková

velmi dobrý ,vstřícný psychiatr,vysoce odborný

Paní doktorka je velmi milá,je to odborník každým coulem,před léty dceři pomohla......