Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Bezručova 980, Kolín

Umístění: Samostatná ord. PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá jak pracovně tak z osobního lidského přístupu. Je velmi důsledná, dbá na vše, zajímá se i o názory rodiče, vše vysvětlí a je-li třeba bez váhání pošle ke specialistovi. Naše děti tím zachránila. Děkuji a doporučuji :)

úžasná lékařka moc ji děkuji za péči dětem .. I sestřička je skvělá

Jsme s paní doktorkou i se střičkou velmi spokojeni. Vstřícnost, ochota je samozdřejmostí. A paní doktorka opravdu nic nenechá náhodě, je velmi pečlivá. Profesionál každým směrem.

Výborná doktorka, milá a lidská. Už po prvním seznámení jsem z doktorky i sestřičky byla nadšená. Děti bere jako individuality, ne podle tabulek. Se skvělou a upovídanou sestřičkou tvoří vynikající pár. V ordinaci nečekám, na dobu, kterou si mě pozvou, jsem přijatá.

Velmi vysoce kvalifikovaný odborník,příjemná a milá k dětem i rodičům,jedině doporučuji.

Ten, kdo chce pro své dítě to nejlepší je na správném místě. K paní doktorce jsem chodila já a teď ji opět navštěvuji se svou dcerou. Se sestřičkou jsou skvělý tým a jsou opravdu profíci. Nejlepší. Jen a jen doporučuji!!!

Skvělá doktorka,neměnila bych,příjemná,pečlivá,milá co dodat...snad jen doporučit tomu kdo hledá pro svá dítka dobreho pediatra...

Mám dobré mzkušenosti

Přistěhovali jsme se do Kolína.Mám tři děti a opravdu tak pečlivou lékařku a šikovnou sestřičku jsem nezažila.Chládová

Paní doktorka je opravdu odborníkem na svém místě.Vždycky je laskavá a rodič je pro ni partnerem.Děti se jí nebojí a vyšetření je snažšía vždy profesionální.Jsem opravdu moc spokojená. DOPORUČUJI VŠEM kdo hledá kvalitní péči o děti.Sestřička je také moc milá a hodná.