Blanenská 982, Kuřim
Praktická lékařka

Paní doktorka je moc šikovná, příjemná, má lidský přístup, vždy poradí, pomůže, případně pošle k odborníkovi. Ikdyž má plnou čekárnu, jde to rychle! Sestřička je naprosto úžasná.

Chtěla jsem u Dr.Chalupské zaregistrovat otce. Nejprve mně řekla, že ano.Potom se mě zeptala na jeho věk. Doslova se mě vysmála,že v takovém věku o pacienta nemá zájem. Byla jsem z takového jednání šokovaná.

Musím potvrdit hodnocení ostatních-paní doktorka je velmi milá a má lidský přístup,který velmi potěší a určitě přispívá i k lepším pocitům pacienta.I když to mám k ní 30km,tak si radši zajedu a odcházím spokojen,než třeba z Fakultní Nemocnice Brno!!Luboš 34

Musím napsat také velkou spokojenost s p. doktorkou, je to zkušená lékařka s přehledem v oboru, mě vždy její léčba pomohla. V případě specifických potřeb pošle k odborníkovi. Její přístup je též profesionální, vždy usměvavá.

C

výborná doktorka, která si nehraje na odborníka ve všech směrech a pokud jde problém přes její specializaci, posílá k odborníkům. Ještě nikdy mě nezklamala. Můžu ji jen chválit.