Praktická zubní lékařka
Sv. Čecha 1283, Uherský Brod

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla. Je moc hodná, empatická, citlivá - snaží se, aby vás vše co nejméně bolelo. Vždy vás předem informuje o všech možnostech léčby , kolik co stojí, což oceňuji. Stejně tak hodná a příjemná je i paní sestřička, což je také velké pozitivum. Díky jejich přístupu, už nemám ze zubařů strach.

Paní doktorka je vynikající a personál taky. Naprostá spokojenost. Před paní doktorkou Černou jsem byl u více zubních lékařů a vždy chodíval se strachem. K paní doktorce Černé si chodím spíše odpočinout. Je velmi ohleduplná.

Prostě skvělá paní doktorka, nikdy mě od ní nic nebolí a práce poctivá. Těším se na další prohlídku ;-)

výborná paní doktorka

profik, skvela zenska na svem miste. prijemna i sestricka. neni nad lepsi zubni ordinaci. mohu jen doporucit....)

Lidský přístup,velmi dobrá komunikace s pcientem. Vynikající odborník. Díky ní mám ještě vlastní chrup.

Velmi dobrá, empatická, milá paní doktorka. Jsem moc ráda, že k ní chodím, vybavení ordinace perfektní, přístup paní doktorky lidský, velmi příjemně se tam cítím, což u zubaře jistě častý jev není. :-) Přeji paní doktorce hlavně hodně zdraví a pohody.

Nejlepší

Č

pro slabší povahy ,cítlivá, moc díkík

Je velmi příjemná,jemná,ochotná a kdykoli pomůže. A hlavně umí. Touto cestou jí děkuji a přeji mnoho úspěchů v další práci.