Praktický lékař stomatolog
Bezručova 2037, Zábřeh

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Návštěva zubaře asi nikdy nebude oblíbenou činností u většiny lidí.
Chodit do ordinace k paní doktorce Aujeské je ale radost. Paní doktorka je příjemná, ochotná a při práci naprosto profesionální. To stejné se týká i její sestřičky. Pokud si tady někdo stěžuje na malou komunikaci od paní doktorky, já osobně upřednostňuji odborníka, který se mlčky soustředí na svou práci, než nějakého žvanila. Za mě max. spokojenost a doporučuji.

Bohužel s touto paní doktorkou nemám vůbec dobré zkušenosti. Byla jsem nucela k ní přejít po odchodu mé bývalé stomatoložky. Již při první návštěvě jsme si v její ordinaci připadala jako bych tam byla na obtíž, paní doktorka byla nekomunikativní, odměřená, protivná. tehdy jsem odešla s jedním kazem. Zhruba po roce jsme k ní přišla s bolestmi v levo dole. Paní doktorka mě zkontrolovala a konstatovala že ze zubama v levo dole nic nemám a naopak mi vyvrtala zub v pravo nahoře o kterým jsem vůbec nevěděla. Po dvou měsících jsem se rozhodla zajít k nové zubařce, protože bolest v levo dole se stupňovala. Nová zubařka ihned odvrtala kaz, který podle jejich slov byl natolik velký, že mě to muselo bolet už několik měsíců a že se diví, že jsme s ním takto mohla vůbec fungovat. Nyní se bohužel se zubem léčím dál, po odvrtání mi byl zjištěn zánět kanálků a podstupuji tak náročnou a bolestivou procedůru :(. Bohužel vše mohlo dopadnout jinak kdyby tato daná doktorka mi kaz již diagnostikovala daleko dříve...

Paní doktorka mně dělala celkovou dolní a spodní náhradu. Naprosto perfektně a k mé plné spokojenosti. Na VZP to bylo plně hrazené. Menší komunikativnost paní lékařky poněkud odrazuje klienty, Ovšem co se týká kvality odvedené práce musím paní doktorku opravdu pochválit. Nečekejte až doktorka začne komunikovat a začněte sami, protože klienti jsou nekomunikativní a svádějí to na paní doktorku. Klientům paní doktorku plně doporučuji. Určitě budou spokojeni.

Paní doktorka je málo komunikativní, odměřená, zdá se mi,že navrhuje nepotřebné zákroky. Nejsem spokojená.

Můj stomatolog skončil praxi, takže jsem přešel k této paní doktorce. Hodnocení bude vycházet z toho, co paní doktorka dokáže udělat na VZP. Vzhledem k tomu,že mám prošlou životnost a je mně 72 let, nehodlám do zubů vrážet zbytečně peníze. V rakvi je nepotřebuji. Nehledě k tomu, že záruka na práci zubaře je 6 měsíců a lhůty na VZP jsou delší, nestačil by mně důchod na poplatky u zubaře. Takže řešení bude takové, že pokud nebudoustačit prostředky z VZP půjde zub ven až nebude žádný nebo budu čekat až nastane další období, kdy lze uhrazovat z VZP. Samozřejmě, že paní doktorka lhůty a poplatky od VZP nemůže ovlivnit, takže se budeme muset oba smířit s životní realitou. Paní doktorka mě byla doporučena jejímispokojenými klienty, takže jsem si vybral dobře. Počítám ale s tím, že z úhrad z VZP budu brzy bez zubů.