MUDr. Dagmar Voznicová

Praktický lékař stomatolog
V Aleji 722, Karviná

Praktický lékař stomatolog
U lipek 141, Horní Bludovice, Ostrava

Jsem dlouholetou pacientkou pani doktorky a jsem s jeji praci moc spokojena. Odvadi dobrou praci. Preji ji nadale hodne uspechu a spokojenych pacientu. :) Eva Gy.

Když jsem byla dítě a chodili jsme k dr. Voznicové s celou třídou, mívala jsem z ní hrozný strach. Nebyla zrovna příjemná, křičela po nás a tvrdila mi, že flákám čištění zubů, přestože to nebyla pravda. Teď je mi 25, chodím k ní stále, velmi se změnila a chodím k ní bez obav a ráda. Narozdíl od spolužáků, kteří změnili zubaře při první příležitosti (skončily společné školní prohlídky), jsem nikdy neměla problém s plombami, že by se musely vyvrtávat a dávat nové. Dokonce jsem byla trhat u paní doktorky i osmičky a naprosto bez problémů. Navíc, co je pro mě velmi důležité - když jsem objednaná na 10 hodin, tak v 10 hodin mě sestřička volá do ordinace. Nikdy jsem u ní nečekala déle než 5 minut po objednaném čase (narozdíl od jiných zubařů ve městě, kde i při objednání čekáte až 3 hodiny).

Takže s paní doktorkou Voznicovou jsem velmi spokojená a určitě bych neměnila.

Když přijdete na to, co paní doktorce vadí a budete se tomu vyvarovat, bude vše OK. Je prostě svá.Časem zjistíte, že je v jádru hodný člověk. Mám ji ráda a vážím si jí. Co se profesionality týče je jednička :)

Jsem spokojená s provedenou prací, na jedničku s hvězdičkou, pravda je že nemá mnohdy trpělivost, když jsou pacient nebo sestra nechápaví. Ale neměnila bych. :)

Nemá velké objednací lhůty a nechce za nic peníze-to je opravdový profesionál.Akorát ještě nemá vychytané chování k dětem a je trochu ráznější,ale jinak v pořádku.

Chodím k ní asi 20 let, jako odborník velice dobrá, ale co týče chování k sestrám hrozné, někdy mě byla za ní hanba, jak ty sestry před pacienty peskovala. Doslova je psychicky deptala.Někdy jak měla svůj den tak si to vynahradila i na pacientech.

Špičkový profesionál. Umí jak nikdo jiný.

Kdysi jsem k ní chodil, práci dokáže odvést dobře, ale je hodně nepříjemná a působí nevyrovnaně.

No tak já s tím vůbec nesouhlasím,podle mě je děsná. Možná že když se objednáte,tak se dostanete na řadu,ale rozhodně k ní nechoďte dělat zdravotní sestru!!!!!!!!! Jak jsem slyšela,každý rok má ty sestry alespoň 2,které dost šikanuje a dokáže jim i ublížit na zdraví a tvářit se přitom,že má svatozář!!! A vše je to z vlastní zkušenosti

Mudr Dagmar Voznicová letitý můj stomatolog jedním slovem specialista a odborník.