Dagmar Straková, pediatr Kolín

Dagmar Straková

Uložit

Pediatr Více

14 názor

Uložit


Adresa

Samostatná ord. PL pro děti a dorost
Antonína Kaliny 1351, Kolín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Výborná doktorka! Chodívala jsem k ní do svých 18, a napostá spokojenost! Takže když se mi o pár let později narodila dcera, nepřemýšlela jsem o jiné(m) doktorce/(ovi). Společně se sestřičkou tvoří skvělý tým, jsou ochotné, slušné a rádi pomohou, popřípadě poradí.

V
Ověřený profil

Paní doktorka Starková je skvělá doktorka!!Mám 3 dětičky,takže mám velkou zkušenost s paní doktorkou.Je pečlivá,milá,vždy i mimo rámec vyšetřrní poradí a hlavně to umí s dětmi.Několikrát jsem potřebovala,aby přijela a vždy přijela.A má i skvělou sestřičku.Nikdy se nestalo,že by něco přehlédla,nebo zanedbala.Naprostá spokojenost!!!

K
Ověřený profil

naprostá spokojenost, chodím k ní s oběmi dcerami a nemůžu si stěžovat. Velmi milá a pečlivá. Sestřička je taky super, obě pracují nad rámec svých možností.

Z
Ověřený profil

Naše dcera byla v péči paní doktorky od narození až do 19-ti let. Pečlivější a vstřícnější doktorka by se zřejmě těžko hledala. Vždy milá, usměvavá, pečlivá, ochotná, nic nikdy nepodcenila, vždy přišla i na návštěvu dítěte domů, prostě profesionálka pro niž "doktořina" není zaměstnání, nýbrž poslání. Nezbývá, než ji za devatenáctiletou perfektní péči naší dcery velice poděkovat. Bohužel není tomu tak vždy u praktických lékařů kam dcera musela před rokem přejít. Stále má přání vrátit se k paní doktorce Strakové. Ještě jednou, moc děkujeme.

Ověřený profil

Paní doktorka byla mou lékařkou 19 let a nemám k ní žádné připomínky. Milá, pečlivá, ochotná, nic nepodcení a stará se o pacienty nad rámec svých povinností. Navíc má báječnou sestřičku, která je stále usměvavá a skvěle jedná s dětmi i rodiči. Každý pacient paní doktorky Strakové má jistotu, že nic ohledně jeho zdraví nebude podceněno.

Jsem s touto lákařkou spokojena můžu říci, že je pečlivá.

S MUDr. Strakovou jsem velmi spokojena.

Naprostá spokojenost, dochází i na návštěvy domů....

K pani doktorce jsem presla s malou po neprijemnych zkusenostech s jinou lekarkou diky ktere jsme skoncili kvuli zanedbane peci v nemocnici na jip.pani doktorka je velice vstricna vzdy radeji dvakrat vysetri a v pripade ze se ji neco nelibi,tak radeji pro svuj a klid rodicu posle na vysetreni.nemohu si stezovat jsem s ni velice spokojena.

E

Paní doktorka je jedna z nejlepších lékařek jaké znám. Nikdo z okruhu mých známých, kteří k ní chodí, si nikdy nestěžovali. Je pečlivá, starostlivá a její citlivý mateřský přístup k dětem mě vždy přesvědčuje o té nejlepší volbě dětského lékaře pro mé děti.
I sestřička je perfektní, takže mohu jen chválit :o)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti