Je to nejlepší gynekoložka, kterou znám. Velmi příjemná, usměvavá, lidská. Nedám na ní dopustit. Sestra je bezvadná, usměvavá, obě jsou skvělá dvojka. Díky, že jí v Žandově máme.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, může cysta na vaječníku ovlivnit menstruaci?

Může menstruaci oddálit,může být silnější, bolestivá apod.

MUDr. Dagmar Milatová

prosím vás o radu-delší dobu se léčím s anemii a byli mi zjištěny zvýšené hodnoty CA 125.jezdím po různých vyšetřeních ,
Byla jsem na CT břicha a závěr je --Mikrocystav PL jatera mírně zvětšené slezině.Mikrokalicholitiáza vlevo.Lehce větší velikost dělohy 114x75x81 mm bez deformace okraje a bez strukturálních změn nativně a po k.l..Ovaria bez patologie.
Gynekolog mi nato řekl že je to normální nález břicha.Tak prosím o váš názor.Předem moc děkuji

Váš lékař má pravdu. je to normální gynekologický nález na CT .Zvýšené hodnoty Ca 125 někdy bývají a nemusí to nic znamenat. Je to nespecifický ukazatel a pokud není hodnota příliš vysoká ( není uvedena) a CT případně ultrazvuk je v normě, nic se neděje.

MUDr. Dagmar Milatová