Dagmar Malíková, pediatr Ostrava

MUDr. Dagmar Malíková

Pediatr Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

1. československého armádního sboru 1322/2, Ostrava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Nevím co si mát o negativních člancích myslet. Dnes zastupovala MUDr. Jandovou. Byla naprosto profesionální. Velice hezky se chovala k mé dceři. Během chviličky rozpoznala nemoc, léky předepsala zodpovědně, vše pečlivě vysvětlila. Je večer a dceři je o poznání lépe. Z mého pohledu se jedná o velmi milou a sympatickou lékařku, škoda, že již je v důchodu.


J

Paní doktorka Dagmar Malíková je nejlepší dětskou lékařkou, která se o mé dva syny starala 20 let. Děkuji jí za všecko.Vyléčila jejich alergii , pečovala o ně naprosto nadstandartně a nikdy jsem nepoznala úžasnější osobnost s tak lidským přístupem. S láskou a úctou na ni vzpomínám.Celý život jsem jí vděčná .


R

Naprosto nesouhlasím s předchozím názorem,u paní doktorky jsme byli ve dvou generacích,já i moje děti,nikdy nebyla neochotná či nepříjemná,dětem rozumí a pokud se někomu nelíbí názory,spíše mu šlápla nma kuří oko.Nikdy se nezavděčíte všem.Pokud došlo k omylu,určitě to nebylo zanedbáním péče.Za 2O let jsem se s žádný´m zanedbáním nesetkala.Typické je,že se její kritička ani nepodepsala...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti