Čechovská 57, Příbram
Poliklinika Ravak (mapa)

k pani doktorce chodim uz 26 let a nikdy jsem nemel problem, vzdy mi pomohla, pani doktorka i sestricka jsou prijemne a jsem rad ze mam tak super doktorku.

Mrzí mě, že oponuji. Ale s touto laxní paní doktorkou nejsem vůbec spokojen.
1. Nechala mou dceru chodit tři týdny se streptokokem, nebyla schopna zavolat. Vše jsme řešili s praktickým lékařem.
2. Nebere telefony. Žena volala i 10x denně ale bez výsledku - v průběhu těch tří týdnů.

Výborná péče, výbrorná doktorka. Ve všem vyhoví

Paní doktoka i její sestřička jsou obě velice přívětivé a milé. A samozřejmě si nemohu stěžovat ani na poskytovanou péči. Paní doktorka se opravdu stará a o pacienta se zajímá. Skutečně tuto lékařku doporučuji.

Svého času jsem trpěla chronickou ušní nemocí a paní doktorka dojížděla ordinovat do Sedlčan. Tehdy jsem tam vlastně postupně zažila asi tři ORL lékaře, další pak při pobytu v Příbramské nemocnici, ale na paní doktorku Doležalovou vzpomínám nejraději. Stejně i moje maminka, která se tehdy na ORL léčila se stejnou nemocí.

velmi hodná pani doktorka a sestřička také. Mohu jen doporučit.

nesmírně milá a přívětivá paní doktorka , její sestřička je také pohodová, paní dokteorka řeší naše problémy vždy s úsměvem, nikdy jsem neměl pocit, že obtěžují, nebo že jsem přišel nevhod.

Paní doktorka se vedle ORL věnuje foniatrii a tak nás handikepované pacienty pomáhá znovu zařadit do běžného života, je nesmírně milá a laskavá, chápe naše problémy a je ochotna s námi o nich hovořit. Škoda, že takových není více. vřele doporučuji.