Praktický zubní lékař
5. května 521, Turnov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Tuto lékařku můžu s klidným svědomím doporučit všem. Můj zánět zubu léčila trpělivě přes půl roku, ačkoli na dlouhodobou léčbu spíš doplácí, protože pojišťovna platí až závěrečný výkon, tj. výplň. Nebyl problém v mém stavu po měsíci zub vytrhnout a vyúčtovat si patřičný úkon. Cením si jejího názoru, že vytrhnout nejpotřebnější stoličku lze vždy i když jsem ji sama přesvědčovala, ať ji radši vytrhne -po třech měsících střídavě otevřený zub chvíli výplň pak nesnesitelná bolest a tak dokola. Jsem ráda, že volila dlouhodobou a trpělivou léčbu, protože díky tomu jsem nejen nemusela investovat do implantátu, ale hlavně mám svůj fungující zub. Maličko mi je záhadou proč si pacientka( viz příspěvek níže), která najisto mluví o tom, jak paní doktorka nedovrtává kazy, nesrovná v hlavě to, proč ji nový lékař ochotně převrtává plomby ve velkém a tvrdí takovou kravinu. Bohužel kritičku zklamu, protože plomby od této doktorky mám i déle než 20 let a fakt drží. Nebude to v případě pisatelky spíše tím, že se někomu kazí zuby více a někomu méně?

Výborná.Chodím k ní léta - péče na špičkové úrovni.

Paní doktorka, jedná s pacienty na rovinu, což je velice příjemné pro lidi, kteří si přejí slyšet názor odborníka a nedávají za pravdu tzv. "doporučením jedna paní povídala" nebo reklamám. Z její strany jsem se setkala vždy s profesionálním přístupem. Bíle výplně dává tam, kde mají být čili vpředu- pokud nejste zpěvák apod. Co se týče umrtvení před trháním zubu neměla jsem nikdy žádný problém s trháním, tím méně již s injékcí. Čekací doba je úměrná počtu pacientů a při objednání je max půl hodky. Abych shrnula své zkušenosti, tak nemám žádné negativní z pohledu osobního přístupu k pacientům, tak i z profesní.

pani doktorka bohužel odmitá osetrit 6měsicu zub v zanětu,při jeho prohlídce,pronesla,no to je pruser a venovala se odstraněni zub.kamene a stale preobjednavala termin
odmita osetreni v anestezii,bile vyplně do jeji ordinace nejspíše ještě nedorazily
kazy nedovrtava,plomby lepi pres sebe a zuby se kazi od spodu dale
dlouha cekaci doba i presto,ze je cekarna stale prazdna i kdyz pracuje jen dopoledne
nedoporucuji

Spokojenost. Lékařka je šikovná, sestra milá.

Chodím tam už nějakou dobu a většinou jen pozitivní zkušensoti. Ovšem jednou se mi stalo, že paní doktorka neměla asi nejlepší náladu, protože poučovat (spíše kritizovat) pacienta, zatímco mu vrtá zub, tedy nemůže všci uvést na pravou míru, mi nepřijde úplně nejvhodnější...

Dtto Ája. Chodím tam 10 let a OK.

Bohužel,špatná zkušenost,neumí píchnout injekci do spr.místa.Ani po třech injekcích nedokázala umrtvit zub.Musel jsem jinam a bylo po problému.

Á

Velmi ochotná paní doktorka vždy pacientovi říká co bude dělat a s dlouhým čekáním v čekárně jsem se ještě nesetkala maximálně 5minut.I sestřička moc příjemná kombinace těchto dvou lidiček je to nejlepší mohu jen doporučit.

Já se zatím se zpožděním nikdy nesetkala.Bere na čas dle objednání.Příjemné a profesionální vystupování. Mohu jen doporučit!