MUDr. Ctirad Kozderka

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Ordinace pro děti a dorost
Průběžná 821, Kralovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Velice špatný přístup k dětem. Naprosto neprofesioální jednání i komunikace. Okamžitě přestupujeme jinam. NEDOPURUČUJI!!

Výborný doktor a velmi příjemná sestřička. Na to že sem byla první měsíce po narození syna ,, hystericky přepečlivá a ustaraná matka,, která panu doktorovi volala s každou prkotinou nikdy jsem od doktora neslyšela jedinou poznámku a to jsem ho měla na telefonu snad častěji než manžela :D :D Při problému s dýcháním syna doktor přijel do deseti minut do Kožlan a moc nám pomohl.. ..perfektní doktor...

velmi nepřijemná zkušenost !!!!!! pořádně neporadí, arogantní a ke specialistovi nás poslal až po mém naléhání!!
při prosbě o pomoc ve večerních hodinách nás nezdvořile odbyl!!! to si říká Mudr.??
naštěstí jsme včas odešli!!

Nikdy žádný problém, vždy vstřícný, ochotný pomoci, při větším problému bez řečí bez problému vypíše žádanku ke specialistovi. Nic nevnucuje a ani mucosolvan nám nikdy nepředepsal :)

Pan doktor je moc příjemný moje dcera k němu ráda chodí. Vždy vše vysvětlí a má vždy pro nás dostatek času. Jsme rádi že můžeme navštěvovat jeho ordinaci ve které je vždy milá sestřička a schopný lékař.

Velmi dobrý a příjemný lékař pro děti.

Je super vždicky jsem se taky dozveděla to co potřebuji a hlavně je ochotnej vždicky pomoc :) Nestěžuji si !

je dobrý

OK!

pohoda, vždy se dozvím co potřebuji......mohu doporučit :-)