MUDr. Čevela Raman

Zubař Více

Lipník nad Bečvou 1 adresa

10 názor

Adresa

Praktický lékař stomatolog
Osecká 309, Lipník nad Bečvou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Č
Ověřený profil

Jsem vděčná pacientka pana doktora Ramana Čevely,je vynikajicí odborník,skvělý se vším všudy,mužu doporučit. vděčná pacientka.

važený pane doktore,jezdím k vám až z Anglie a jsem velice spokojena s vaší péčí to se v Anglii nevidí tam si na takovou péči nepotrpí.Pane doktore díky za všechny pacienty

Pana doktora všem vřele doporučuji, perfektní odborník, skvělý přístup k pacientovi. Vždy v dobré náladě, díky němu se přestanete bát návštěvy zubaře. Děkuji mu za rychle a kvalitně odvedenou práci, za můj nový úsměv. Poděkování zaslouží i milá a příjemná sestřička. Přeji hodně spokojených pacientů.


Ověřený profil

Výborný doktor . Nechť ještě dlouho aktivně pracuje. Mají se někteří co učit.
Jak v přístupu k pacientům tak v odbornosti.


Z mého hlediska je pan doktor dobrý mužu říct velmi dobrý zubař.Už jsem v lipníku navštěvoval pana doktora Koláře a to se vůbec nedá srovnat.Jak přístup tak odbornost.Udělal mi protézu se kterou jsem nadmíru spokojen.Pane doktore díky,a doufám,že nám ještě dlouho vydržíte opravovat ty naše zkažené zuby.


Pan doktor,je výborný odborník,plomby od něho udělané prostě nevypadavají.To se mi u bývalé paní poktorky,stávalo běžně.Je prava trochu ukecaný,ale člověk aspon zapomene na strach.Je výborný odborník na protézy jsou bezvadné a sedí.Pane doktore dík za vše co pro nás pacienty děláte.


P

Pan doktor má zlaté ruce. Je trpělivý a dokáže opravdu i nemožné. Děkuji za Vaši péči.


K

Pan Mudr.Raman Čevela je vynikající stomatolog.Vážím si jeho práce.Je mým ošetřujícím lékařem už několik dlouhých let. Díky jeho trpělivému přístupu, humoru a vtipu, vždycky zapomenu na své trápení. To on způsobil,že dokáži překonat strach ze zubaře.
Je příjemný,práce ho baví a hlavně umí udělat krásný úsměv. Pane doktore,díky za všechny Vaše pacienty. Přeji Vám ještě hodně zdraví,cit a sílu v rukou.


H

Ten nejlepší zubní lékař s kterým jsem se za život setkala. Vlídný, trpělivý, odborník na svém místě. Dokáže i nemožné....i zubaři v USA jeho práci ohodnotili za vynikající. Pane doktore díky.....už se mohu zase smát.


F

Velmi dobrý lékař,jenom moc ukecaný
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu