Praktický lékař stomatolog
Osecká 309, Lipník nad Bečvou

Č

Jsem vděčná pacientka pana doktora Ramana Čevely,je vynikajicí odborník,skvělý se vším všudy,mužu doporučit. vděčná pacientka.

važený pane doktore,jezdím k vám až z Anglie a jsem velice spokojena s vaší péčí to se v Anglii nevidí tam si na takovou péči nepotrpí.Pane doktore díky za všechny pacienty

Pana doktora všem vřele doporučuji, perfektní odborník, skvělý přístup k pacientovi. Vždy v dobré náladě, díky němu se přestanete bát návštěvy zubaře. Děkuji mu za rychle a kvalitně odvedenou práci, za můj nový úsměv. Poděkování zaslouží i milá a příjemná sestřička. Přeji hodně spokojených pacientů.

Výborný doktor . Nechť ještě dlouho aktivně pracuje. Mají se někteří co učit.
Jak v přístupu k pacientům tak v odbornosti.

Z mého hlediska je pan doktor dobrý mužu říct velmi dobrý zubař.Už jsem v lipníku navštěvoval pana doktora Koláře a to se vůbec nedá srovnat.Jak přístup tak odbornost.Udělal mi protézu se kterou jsem nadmíru spokojen.Pane doktore díky,a doufám,že nám ještě dlouho vydržíte opravovat ty naše zkažené zuby.

Pan doktor,je výborný odborník,plomby od něho udělané prostě nevypadavají.To se mi u bývalé paní poktorky,stávalo běžně.Je prava trochu ukecaný,ale člověk aspon zapomene na strach.Je výborný odborník na protézy jsou bezvadné a sedí.Pane doktore dík za vše co pro nás pacienty děláte.

Pan doktor má zlaté ruce. Je trpělivý a dokáže opravdu i nemožné. Děkuji za Vaši péči.

Pan Mudr.Raman Čevela je vynikající stomatolog.Vážím si jeho práce.Je mým ošetřujícím lékařem už několik dlouhých let. Díky jeho trpělivému přístupu, humoru a vtipu, vždycky zapomenu na své trápení. To on způsobil,že dokáži překonat strach ze zubaře.
Je příjemný,práce ho baví a hlavně umí udělat krásný úsměv. Pane doktore,díky za všechny Vaše pacienty. Přeji Vám ještě hodně zdraví,cit a sílu v rukou.

Ten nejlepší zubní lékař s kterým jsem se za život setkala. Vlídný, trpělivý, odborník na svém místě. Dokáže i nemožné....i zubaři v USA jeho práci ohodnotili za vynikající. Pane doktore díky.....už se mohu zase smát.

Velmi dobrý lékař,jenom moc ukecaný