Praktický lékař pro děti a dorost
Pekařská 85/358, Opava

Paní doktorku rozhodně doporučuji . Vždy poradí a nikdy necpe co nechcete. Naopak vždy dá na vás, když jsem ji požádala o krevní obraz tak ho udělala. Když má dát atb tak dá, když vidí, že to jde i jinak než cpanim atb tak vám o tom řekne a prokonzultuje to s vámi. Nic vám necpe co nechcete. Musím říct, že jsme tam teď s dcerou jako doma, tak vím o čem mluvím. Jen nová sestřička mi moc nesedí, ale to se časem podá.

Mám pětitýdenní holčičku, kterou jsem krmila co půl hodiny a neustále mi blila a plakala. Paní doktorka mi řekla, že ji mám dávat jen jednou za tři hodiny, že já taky nejim co půl hodiny. A když jsem ji volala druhý den, že má teplotu, jestli s ní mám přijet, tak mi bylo řečeno, že teplotu sráží matka a ne doktor. Poté jsem nevydržela a koupila umělou výživu, dítě přestalo plakat a teplota klesla, (zkrátka měla jsem hladové mlíko), zato zvracení pokračovalo a ještě zesílilo, tak jsme jely na pohotovost do Krnova, kde stejný pediatr jako Mudr Peringrova diagnostikoval refux žaludku ( bez jakéhokoli sona apod.) , vyměnil nám umělou výživu za jinou a doporučil opatření, které máme udělat. Od té doby moje dcerka nemá hlad a nejblije. Paní doktorky rozhodně nedoporučuji a sama se snažím přejít jinam. ( pojišťovny mají pravidlo, že tři měsíce musíte zůstat u lékařky, u které jste se zaregistrovali, bez možnosti přestupu, takže posílám žádost na pojišťovnu. Snad to vyjde.

Paní doktorku rozhodně DOPORUČUJI !!! Ochotná, vstřícná, do ničeho nenutí a přistupuje k léčbě s individuálním přístupem. (ne podle tabulek jako většina lékařů).
Bohužel mají špatně vymyšlenou otvírací dobu a již míněná setkávání nemocných s miminky...
Také sestřička nám vůbec nevyhovuje, ta je bohužel mentálně 30roků zpátky, neustále má připomínky a rady jak děti vychovávat. " a ať se nedivíme že se stalo to a ono když přece ..... " Co u doktorky chválím mi u sestřičky velice chybí.

Pokud jste z okruhu blízkých přátel či rodiny, určitě si nemůžete paní doktorku vynachválit, že? Ovšem pro všechny ostatní platí - pozor: jsou prázdniny? ordinacezavřená,zástup nezajištěn! jdete jen na očkování? budete sedět klidně i hodinu v čekárně s nemocnými! zavolali jste si den předem, ať máte jistotu, že bude dr. přítomna? tak vážení - bohužel, přesto že má být provoz do 10:30, paní doktorka odešla už před 10h (opět dnes 11.3. a jistě ne naposledy...) A osobní přístup, škoda mluvit...bagatelizuje, nezájem, žádáte-li i opakovaně určité vyšetření, máte smůlu (stalo se ná osobně - doživotní vážné zdravotní omezení tudíž bylo synovi diagnostikváno až ve věku 18let jiným lékařem) Minulý týden - 45min nikdo nevešel dovnitř ani ven...potom přikvačila známá a šup, byla vevnitř...Chudáci ti, co tam byli s miminkama, je to bezohledné!

Paní doktorka je velmi milá spíše k dětem ve věku 0 - 2 roky, pak se její starostlivost o jejich zdraví rapidně zhoršuje. Zprávy od specialistů rychle přelítne, velkou pozornost jim nevěnuje. Bagatelizuje diagnozy jiných lékařů. Ovšem léčiva na nemoci, které diagnostikuje, napíše pěkně drahé. Preventivní prohlídky odbývá. Ještě horší je její zdravotní sestra. Přednost dává maminkám s dětmi, které jsou její kamarádky, nebo které jsou jí sympatické. Při zkoušce sluchu jí nevadí křik z čekárny a jiné různé šumy. Za pozvání k očkování si účtuje hovorné 10 Kč. Je pomalá, nepohotová. Katastrofální je telefonická domluva s ní. Sestra už dlouho přesluhuje a nemá se odchodu. Doporučuji od těchto osob odejít.

Paní doktorku mohu všem jen a jen doporučit,velmi vstřícná,skvělý vztah k dětem,bezproblémová komunikace,moderní přístup,není pro ní nic tabu...a tak by to mělo být.Nechť se jí i sestřičce daří :-)
S.Muchová.

Neochota.
Krátká ordinační doba = přeplněná čekárna.
Kojenci ve stejnou dobu v čekárně s nemocnými.
Peníze v hlavní roli.

Přístup sestry i lékařky k dětským pacientům je velmi dobrý. Né už tak ordinační doba. Ta je 8-10:30 hod. což je nedostačující. Není žádnou vyjímkou přijít v 9 vidět před sebou čekat tři pacienty a na řadu přijít po hodině a půl. Navíc když půl hodiny z ordinace nikdo nevychází ani nevchází. Paní doktorka zřejmě potřebuje časté přestávky, nebo si neváží přízně rodičů

Paní doktorku miluji já i mé dcery a taktéž sestřičku. Doporučuji všema deseti .)

paní doktorka super ale vadí mi že sestřička nechává maminky s nemocnými miminky čekat. Miminka by měli mít přednost! Velké děti čekat vydrží ale miminka ne!!!