Praktický lékař pro děti a dorost
Blanenská 982, Kuřim

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

2x návštěva že synem jednou obyčejná vyróza po druhé pár pupínků odesláni domu že je vše v pořádku v obou případech noční návštěva dětské nemocnice Brno první případ akutní laringytida druhů případ neštovic plná pusa tak děkujeme paní doktorce za patřičnou péči o syna měníme lékaře

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost kontrola stavu

Je mi to opravdu líto, ale od paní doktorky po mnoha letech odcházíme. Docházeli jsme k ní už od dob mého dětství, proto jsem k paní doktorce zaregistrovala i děti, ale v posledních letech se kvalita prohlídek i kontrol velmi zhoršila. Paní doktorka prohlédne, to ano, ale většinou nad vysvětlením spíše mávne rukou a předloží slušnou hromádku letáků k prostudování. Při požadavku na vyšetření proti borelioze odvětí, že to pojišťovna neproplácí, přestože syn má jisté příznaky.
Přístup sestřičky je arogantní, povýšený a na sestřičku dětského oddělení nepochopitelně neosobní.
Za mne nedoporučuji a registruji nás u jiného lékaře.

Paní doktorka je velice milá. To je bohužel všechno. Od odborníka očekávám, že mi poradí a ne, že mi bude na vše kývat a usmívat se. Doma milion letáčků, vykoupenou lékárnu, ale děti stále nemocné. Radši jsme se vratili k původní paní doktorce, i když dojíždíme přes 40 km. Najít kvalitního pediatra je problém.

U paní doktorky jsem už od narození, více jak 16 let, a nikdy s ní nebyl žádný problém. Vše vysvětlí lidsky, je milá a profesionální. Vřele doporučuji.

Vyborna pani doktorka. Chodil jsem k ni ja i moje deti a mame jenom dobre zkusenosti. V Kurimi a okoli lepsi nenajdete.

Úžasná paní doktorka, poradí, pomůže, nikdy bych nevyměnila. Sestřička je taky super. Vše v pořádku.

Paní doktorka je velice milá a pečlivá, vždy nám dobře poradí, jsem s ní velice spokojená, sestřička je také moc hodná a milá, nikdy bych je nevyměnila

Příjemná, empatická, což se nedá říct o nejmenovaném doktorovi, který má ordinaci hned vedle:-)

Paní doktorka je velmi příjemná a vždy nám pomohla

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná a pro svůj obor velice kvalifikovaná. Moc nám pomohla a to né jednou!!! Naše děti se nebojí k ní zajít, což je skvělý ukazatel.