Odborný lékař psychiatrie, AT
Elišky Krásnohorské 16/1304, Havířov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

vÝBORNÝ LÉKAŘ,ALE I ČLOVŠK,MĚ VŽDY DOBŘE POMOHL A JE TO MILÝ ČLOVĚK I SESTŘIČKA JE SUUPER....KOMAROVA

Je to nejlepší psychiatr ,kterého znám.Velice rychle člověka dovede dostat na zem,má přísný přístup,ale léčba je vždy velice uspěšná.Sama mohu potvrdit.Ti přísní nejsou vždy těmi nejhoršími.?+.

Paní doktorka Koziarová mi pomohla,ale pana doktora Bureše nebudu radši komentovat.Už má pravdivých komentářů dost.

Katastrofa,hrozný přístup k pacientovi,nejen,že ho patrně pacienti svými problémy obtěžují,ale navíc z člověka udělá člověka s hysterickými projevy.Adekvátní léky odmítá předepsat se slovy,že by je musel doplácet ze svého!Pro zdravotnictví pohroma!!!

Vynikající lékař, hezký chlap, příjemný, milý, odborník, velmi pomůže, člověk se tam cítí dobře, přestože je nemocný, opravdu vysoká úroveň, kvalita,jen trochu více by mohly dělat zdravotní sestry.
Věruška

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala, velice mi moc pomohl, vše mi řádně vysvětlil, mohu jen všem doporučit, v tomto okrese nenajdete lepšího, ale bylo by dobré, kdyby nepřenechával pacientky lékařce, protože my pacienti jdeme za ním, nikoliv jiným lékařem.

Pajtíková

Nejlepší psychiatr jakého jsem kdy poznala jak po lidské stránce, tak i po odborné stránce, perfektní prostředí, ve kterém se člověk cítí dobře a je schopný říci své problémy, mohu jen těm, kteří mají problémy doporučit, určitě Vám pomůže.

Nejlepší psychiatr kterého vůbec v okolí znám, který se věnuje řádně své práci, svým pacientkám, bylo by dobré, kdyby takových bylo více, je to opravdový odborník, má perfektní ordinaci, je tam příjemné prostředí, vynikající personál.

Marková

Vynikající lékař, je na svém místě, dodržuje pracovní dobu, je vždy připraven pomoci a poradit, lepšího psychiatra nemůžete hledat, můžete se objednat a není problém, aby našel Váš problém a poradil, je to opravdový odborník a je dobrý po lidské stránce.

Mazochová

Je to super lékař, umí dobře poradit, pomoci ve všem, s čím má člověk problémy, jesli hledáte nového psychiatra, tak jedině jeho, opravdu neprohloupíte, je super, ta lékařka, která dělá s ním nemá takový přístup jako on, proto doporučuji jen jeho osobu. Je to odborník, který umí určit dobře diagnózu a pomůže medikamenty, opravdu musím doporučit.

Pěgřímková