Adresa

Odborný lékař psychiatrie, AT
Elišky Krásnohorské 16/1304, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

vÝBORNÝ LÉKAŘ,ALE I ČLOVŠK,MĚ VŽDY DOBŘE POMOHL A JE TO MILÝ ČLOVĚK I SESTŘIČKA JE SUUPER....KOMAROVA

Ověřený profil

Je to nejlepší psychiatr ,kterého znám.Velice rychle člověka dovede dostat na zem,má přísný přístup,ale léčba je vždy velice uspěšná.Sama mohu potvrdit.Ti přísní nejsou vždy těmi nejhoršími.?+.

Paní doktorka Koziarová mi pomohla,ale pana doktora Bureše nebudu radši komentovat.Už má pravdivých komentářů dost.


Katastrofa,hrozný přístup k pacientovi,nejen,že ho patrně pacienti svými problémy obtěžují,ale navíc z člověka udělá člověka s hysterickými projevy.Adekvátní léky odmítá předepsat se slovy,že by je musel doplácet ze svého!Pro zdravotnictví pohroma!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

Vynikající lékař, hezký chlap, příjemný, milý, odborník, velmi pomůže, člověk se tam cítí dobře, přestože je nemocný, opravdu vysoká úroveň, kvalita,jen trochu více by mohly dělat zdravotní sestry.
Věruška


P

Nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala, velice mi moc pomohl, vše mi řádně vysvětlil, mohu jen všem doporučit, v tomto okrese nenajdete lepšího, ale bylo by dobré, kdyby nepřenechával pacientky lékařce, protože my pacienti jdeme za ním, nikoliv jiným lékařem.

Pajtíková


S

Nejlepší psychiatr jakého jsem kdy poznala jak po lidské stránce, tak i po odborné stránce, perfektní prostředí, ve kterém se člověk cítí dobře a je schopný říci své problémy, mohu jen těm, kteří mají problémy doporučit, určitě Vám pomůže.


M

Nejlepší psychiatr kterého vůbec v okolí znám, který se věnuje řádně své práci, svým pacientkám, bylo by dobré, kdyby takových bylo více, je to opravdový odborník, má perfektní ordinaci, je tam příjemné prostředí, vynikající personál.

Marková


M

Vynikající lékař, je na svém místě, dodržuje pracovní dobu, je vždy připraven pomoci a poradit, lepšího psychiatra nemůžete hledat, můžete se objednat a není problém, aby našel Váš problém a poradil, je to opravdový odborník a je dobrý po lidské stránce.

Mazochová


P

Je to super lékař, umí dobře poradit, pomoci ve všem, s čím má člověk problémy, jesli hledáte nového psychiatra, tak jedině jeho, opravdu neprohloupíte, je super, ta lékařka, která dělá s ním nemá takový přístup jako on, proto doporučuji jen jeho osobu. Je to odborník, který umí určit dobře diagnózu a pomůže medikamenty, opravdu musím doporučit.

Pěgřímková


Došlo k chybě, zkuste to znovu