Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou Běžné dětské nemoci, prohlídky, očkování.

Paní doktorku Slámovou vždy ráda doporučím, už mockrát nám velmi pomohla, než dá antibiotika tak vždy udělá výtěr z krku, jeden do laboratoře, jeden přímo pro strepto test v ordinaci, vezme krev na crp, který má také v ordinaci, výsledky do 5minut a pak se rozhoduje. Profesionální, zkušená pediatrička s lidským přístupem,k zastižení kdykoliv na mobilu. Sestřička je také skvělá.

K
Ověřený profil

Paní doktorka je velký profík. Sestřička je příjemná. Žádný problém není problém. Profesionální, lidská, zkrátka skvělá Doporučuji!!!

J
Ověřený profil

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni. Je velmi ochotná, vstřícná, pokud požaduji nějaké vyšetření, bez námitek nám ho udělá. Je občas velmi upřímná a přímá, což se někoho může dotknout. Mě tento způsob vyhovuje. Klade důraz na prevenci, zdravou výživu a sporty. Vždyť jenom dobře fungující imunitní systém nás chrání nejlépe, né doktor a léky. To si mnoho lidí vůbec neuvědomuje.
Velmi paní Slámovou doporučuji všem, který nechtějí poslouchat hrozné zbytečné scénáře, co všechno se může stát, když něco.....


J
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi milá, ochotná vždy pomoci nám i našim dětem. Děti ji mají velmi rády. Oceňuji i možnost konzultace po telefonu v jakoukoli dobu. Se sestřičkou jsou tým odborníků. Moc děkujeme!


Paní doktorka je velice svědomitá a pečlivá. Ochotná odpovědět na všechny otázky. Sympatická sestřička je velké plus.:)


Také pochybuji o profesionálních znalostech této paní doktorky. Byla jsme u ní s dcerou (5 let) na pohotovosti s bolestmi bříška a ona místo pořádného vyšetření arogantně poučovala. V závěru jí udělala VÝTĚR Z KRKU a odeslala nás domů. Druhý den jsme musely navštívit našeho dětského lékaře a přístup byl úplně jiný. Sono bříška, výtěr ze stolice, odběr krve - a následné objasnění příčiny bolestí.
Lékařku NEDOPORUČUJI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Prostě nejlepší.


U p.doktorky jsme byli z 14 měsíčním synem,z důvodu dovolené naší p.doktorky.
Syn měl teploty přez 39´C,.doktorka laksně naznala,že teplota je od zubů.

Nám to nedalo,a odpolede jsme šli za jiným dětským lékařem Dr.Chlubnou,a ten okamžitě jen při pohledu do krku naznal,že syn je nakažený angínou !!!

P.doktorku nedoporučuji,je to neprofesionál !!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

K této paní doktorce jsem chodila od mala a za celých 19 let jsem s ní neměla žádný problém, je velmi ochotná a má velice hodnou sestřičku.


L

S paní doktorkou mám skvělé zkušenosti,navštěvovala jsem ji od dětství a nyní k ní chodí i můj synek.Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu