Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Oblouková 25, Šternberk
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá, ochotná a především rozumí své práci. Vřele doporučuji.

Ochotná a velmi vstřícná.Je velmi těžké se každému zavděčit!Ti co si stěžují zřejmě nemají žádné vážné zdravotní problémy!Jsem vážně nemocná několik let a za tu dobu jsem již potkala velmi"neochotných" až "sprostých"lékařů,kteří zapomínají pro koho tu jsou a jediné co umí,tak si neustále stěžovat na nedostatek peněz což nemocného člověka bohužel v akutní situaci vůbec nezajímá!K těmto "lékařům "paní doktorka rozhodně nepatří,ba naopak!

S paní doktorkou jsem spokojený.

Není na světě člověk ten , aby se zavděčil lidem všem . Určit, zda lékař postupoval v souladu s pacientovou představou o tom , co by měl udělat a jak by měla znít diagnoza , je snadné , leč subjektivní . Nestudovala jsem 6 let medicínu , ani nesloužila noční směny v nemocnici , aby mohla běžet noční pohotovost , ani nevyslechla příběhy lidí , kteří k ní přicházejí , jen , když je jim zle ( stajně jako já , asi nikdo k lékaři nechodí , když je zdráv a plný optimismu ) . Vím , že bych doktora dělat nemohla , bo jeho práce nekončí skončením ordinační doby . Nerada bych , aby to vyznělo nabubřeně , ale jiné slovo mě nenapadá - je to poslání . Paní doktorka pohámá hodně lidem , ale je snažší si postěžovat , než si najít čas a napsat i kladné hodnocení . Nemůžu ji ohodnotit po stránce odborné , nejsem lékař , ale vím , že narozdíl od jiných je obětavá a vstřícná . Já osobně doufám , že do důchodu ( jak psal jiný autor hodnocení ) , jen tak nepůjde , bo se obávám , že její nástupce by nemusel být tak ochotný . Mimochodem , víte , že paní doktorka používá i akupunkturní jehličky ? Pro mě je to znakem , toho , že je otevřená i alternativní léčbě a to je pro mně velké plus .

H
Ověřeny pacient

já nevím jak ostatní, ale mě vždy diagnostikovala dobře a léčení probíhalo standartně, i očkování mi připoměla. I manželce nic nezanedbala, když měla potíže. Nemohu uvést nic špatného, právě naopak.

Z

Bohužel mají ostatní pravdu,vybírejte obezřetně,jde přece o zdraví.Děkujeme za vyjádření a zkušenosti ostatních.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B

Paní doktorka všechny mé potíže dlouhodobě ignorovala. Musel jsem si sám vyhledat odborného lékaře, který mě vyšetřil a konstatovál několik závažných diagnoz, kdybych tak neučinil, možná bych byl již po smrti. Když jsem odborné lékařské zprávy p. MUDr. Křapové předložil odmítla je respektovat. Posudková komise MPSV se postavila na stranu praktické lékařky a také odmítla do odborných lékařských zpráv nahlédnout.V zájmu svého zdraví jsem změnil lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti