Vítězství 101, Slušovice
Privátní stomatolog

Velmi hodná a milá paní doktorka, vždy vyhoví, umí si poradit, umí uklidnit. Spolu se sestrou vytváří příjemné prostředí, že se člověk zapomene i bát.

příjemná na děti.

Š

Velmi ochotná, vstřícná , empatická - zbytečně pacienta netrápí

O

Na moje panické hrůze ze zubních lékařů má jistý recept- klídek, povídání, vysvětlení, poradí a ....ani to nebolí...

Velice příjemná lékařka, s lidským přístupem, kterou její pacienti doslova zbožňují!
I přes delší dobu praxe není vyznavačem "starých metod", ale je otevřená novým věcem, což ji vyzdvihuje na pomyslném žebříčku zubařů.

paní doktorka je velmi ochotná,na pacienta umí velmi pozitivně zapůsobit i já když mám navštívit její ordinaci tak nemám stavy deprese ato mě věřte slovo zubař je pro mne hodně depresivní až co jsem začal navštěvovat ordinaci této skvělé lékařky jsem poměrně v pohodě,a jak to umí s dětmi uplná pohádka.

Nejlepší paní zubařka, jakou jsem kdy zažila. Od dětství mám velmi špatné zuby a paní doktorka je trpělivě, kvalitně a ochotně spravuje. Ví si se vším rady, pacienta uklidní, vysvětlí postup, popovídá si. V ordinaci je příjemná atmosféra. Je to záruka kvalitní práce a důkaz toho, že i u zubaře se člověk může cítit dobře.

Paní doktorka je úžasná. Je velmi příjemná a ve svém oboru opravdu specialistka.

Paní zubařka poskytuje velmi kvalitní péči,umí to velmi dobře s dětmi!