Dukelská 96, Domažlice
Ordinace praktického zubního lékaře (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Odbornost je jedna věc, přístup k pacientům druhá. Možná je odborník. Ale také arogantní a hrubý. Měl by si uvědomit, že lidi se zubaře bojí a on svým chováním jim nijak nepomůže. Osobně považuji lidskou stránku a schopnost jednat s lidmi za neopominutelnou a důležitou součást profesní výbavy lékaře. Odborníků je dost. Empatických zubařů je ale málo.

jde o velmi erudovaného zubního lékaře,specialistu v zubní chirurgii,který je schopen vyřešit chirurgický problém za lékaře okresu,kteří v této specializaci tápou.Chodím k němu s celou rodinou řadu let a jsme,stejně jako naši známí,s p.doktorem spokojeni.Až skončí praxi,bude tady chybět.Všem se samozřejmě nezavděčí a je třeba aby pacienti se skaženým chrupem hledali chybu také u sebe.

Extrahoval mi zub moudrosti.
Hrozně jsem se bála. Přístup pana doktora byl velmi profesionální, že jsem to nakonec zvládla bez jakýchkoliv obtíží.
Mohu jen doporučit.

Velmi šikovný a vstřícný lékař.
Zkušený stomatolog. Dokáže dobře poradit, nabídne mnoho alternativ.
Ošetření bezbolestné. Má výborný smysl pro humor.
Mohu jen a jen doporučit.

Jak píše paní o své dceři a jejím zážitku s trháním osmičky, mám podobný, naštěstí mě potom píchnul ještě jednu umrtvovací a už to bylo dobrý, ale už mě u něj nikdo nikdy neuvidí. Jeho přístup k pacientům je příšerný.

Jediný zubař, který dokáže člověka při trhání zubu rozesmát.

Best!