Sam.ord. PL pro dospělé
Generála Závady 116/4, Vysoké Mýto

Umístění: Sam.ord. PL pro dospělé Jiný

Jediná paní doktorka, která VŽDY doporučovala přírodní léčbu. "Jíte česnek, zelí, cibuli, řepu?", tak zněla její slova při vstupu do ordinace. Dříve jsem se jí potají stala, ale s odstupem času jsem na sobě zjistili, že měla pravdu! Příroda má mnoho léků, je v poslední době se preferuje očkování a ATB na všechno.
Byla to super doktorka.

Děkuji paní doktorce za velmi kvalitní dlouhodobou lékařskou péči, příjemné lidské jednání a hlavně znalosti. A ptám se Vás vy kritikové proč se nepodepíšete

Rozhodně už si všichni zaslouží, aby odešla do důchodu. Velice nepříjemná paní, která by měla přenechat práci milým lékařům.

paní doktorka je fakt dobrá, jen jediná připomínka k ní - absolutně nezvládá udělat výtěr krku - se vám pokouší tu špejli narvat až skoro do žaludku, takže poud to nechcete zažít tak je lepší si přivstat a nechat si výtěr udělat od sestřičky:-)

je to super doktorka jsem sní spokojen a k jinymu bych nešel.

Paní doktorka je velmi lidská a ochotná dáma.Dokáže pacienta zpérovat na jednu dobu ale hlavní je že mu pomůže. Její sestřička je příjemná a ochotná. Nikdy bych tuto sehranou dvojici neměnil.