Římská 36, Praha
Ortodoncie

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Paní doktorku mohu jen doporučit. Syn k ní chodil po několika ztracených letech na jiné ortodoncii. Paní doktorka Straková zvolila jiný postup, uchránila syna před chirurgickým zásahem. Zuby má perfektně srovnané, nyní dochází již jen na kontroly s vyndavacím rovnátkem. Vše vždy na jedničku, ať vás ošetřuje kdokoli, všichni milí od recepce po paní doktorku. Monika Tošnerová

Umístění: Ortodoncie

Paní doktorka Straková je velmi dobrá lékařka - zuby mi krásně srovanala, nemůžu si stěžovat. Jisté věci mi ale dost nevyhovují - paní doktorka se před pár lety přestěhovala do nové moderní ordinace, ve které se nachází vedle sebe 3 křesla, takže při vyšetření sedíte asi metr od dalšího pacienta a paní doktorka pobíhá od jednoho k druhému. Při několika návštěvách se mi dokonce stalo, že se na mě paní doktorka ani nepodívala a ošetřila mě pouze sestřička.

Paní doktorka je velmi milá, ochotná, pečlivá, snaží se hledat více řešení. Ceny jsou jedny z nejnižších z ortodoncistů v Praze.

Mohu jen a jen doporučit. S péčí o nás jsme 100% spokojeni. Přístup paní doktorky a celého kolektivu je profesionální a všichni jsou moc milí. Děkujeme

Chodím k této paní doktorce již přes tři roky. Hodnotila bych její přístup jako aktivní, i když již mnohokrát se mi stalo, že jsem přišla na kontrolní vyšetření fixních rovnátek a paní doktorka byla neznámo kde, vyšetřila mě pouze sestřička, která v hygienických (chirurgických) rukavicích seděla u počítače, aby mi vytiskla fakturu a s těmi samými rukavicemi mi potom sahala do úst a prováděla kontrolu. Možná si říkáte, že se to jednou, dvakrát stane. Mě se to stalo nejméně dvacetkrát, v úseku pěti měsíců (kdy jsem pravidelně dvakrát do měsíce docházela na kontrolu) jsem paní doktorku Strakovou viděla pouze jednou, což mi nepřijde adekvátní k tomu, že je mou ošetřující lékařkou. Přístup k tomu, že má ordinaci tři křesla a pracuje na třech pacientech najednou tím stylem, že obchází jednotlivá křesla a vydává "rozkazy" sestřičkám a asistentkám, mi přijde jako stavbyvedoucí na stavbě. Několikrát se mi stalo, že mi ať už sestra, nebo rovnou paní doktorka, odlomila zámeček z rovnátek (VLASTNÍ VINOU, při výkonu ošetření) a potom jeho nové zacementování chtěla uhradit z mých peněz. To mi opravdu nepřijde jako férové jednání. Udělejte si však na paní doktorku svůj vlastní názor, tohle je jen má zkušenost.

Syn k ní chodí a je skvělá. Profík, milá, tak, jak si představuji lékaře!!! Mohu jen doporučit

Paní doktorka je výborná!nejenže je opravdu milá a ochotna ale navíc profesionálni. Na paní doktorce je vidět ze ví co říká a svému řemeslu rozumi. Také jako jedna zmala ortodentistu chápe ze pacienti nejsou stroje na peníze a vždy je ohledně plateb možna nejaka domluva!100%!!

absolutni spokojenost, ochotne, mile damy, ktere vi a umi

super pristup, ochotni...tedy ochotne, osazenstvo jsou damy, mile. Jen obcas clovek dlouho ceka, byt objednan na urcitou dobu.......ale to je u vetsiny doktoru

Můžu jenom doporučit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Mám 7 let plně zavedeny zubní implantáty. 7 let mi byla léčena postmenopauzalní osteoporoza Bonvivou, bezvýsledně, proto nyní druhý rok injekčně Proliem, hodnoty kosti se zlepšují. Může léčba nějak ohrozit stav implantátů?
    Děkuji za vaši odpověď.

Dobrý den.
    Situaci nemohu posoudit. protože jsem zub neviděla.
    Vyšetření u nás není možné, protože naše ZS poskytuje služby pouze v oboru ortodoncie.
    S pozdravem MUDr. Bohumila Straková

MUDr. Bohumila Straková