My jsme s paní doktorkou Starkovou velmi spokojení, nevím jestli tady bude takhle dobrá doktorka,až odejde do důchodu. Oceňuji pečlivost, starostlivost, vždycky dobře poradí. Určitě bych neměnila

Paní doktorka ošetřovala už mojí mamku a mě a můj syn je hlášen také u ní.
Nemohu si na ni stěžovat. Kdykoli ji potřebuji můžu jí zavolat(už se tak stalo i v neděli večer) a ona byla naprosto milá a poradila.
Ano, je už staršího data narození, ale raději zde budu mít zkušenou lékařku, než s prominutím mladou holčinu bez praxe.
Ale jak už to v životě bývá, nemůžete se zavděčit každému...

bývala jsem s ní spokojená,dokud se nezačala starat o věci,do kterých jí nic není..místo pečlivého vyšetření jsem upadla do nemilosrdného zkoumání mého soukromí,ihned při vstupu do ordinace jsem podrobena výslechu,co je kde nového,co kdo dělá a nedělá..nemoci?ne,všechno je psychické.je náladová,podle toho se odvíjí celá návštěva.snažím se ji nenavštěvovat a uvažuju velmi vážně o změně lékařky.Děkujeme,odejděte...

Dobrá super ukecaná

Bývala velmi dobrá lékařka a proto tak měla odejít do důchodového věku, bohužel již váznou nové metody, zájem o pacienta převyšuje zájem, který se medicíny vůbec netýká, škoda....je čas přenechat žezlo pružnějším vytrácí se se zde profesionalita..

MUDr. Starková je skvělý pediatr. Velmi laskavá a moudrá lékařka,která svou práci odvádí vždy nad rámec svých povinností. Jsem jedním z rodičů,kteří k ní s naprostou důvěrou vodí své děti a tímto jí děkuji za vysoce profesionální a lidský přístup. Jako malá jsem neměla takové štěstí na lékaře, zatímco já se třásla už před poliklinikou, můj syn se na návštěvu své paní doktorky vždy těší a to je neklamné a jasné ocenění práce této lékařky. Takže ještě jednou díky a vřele doporučuji!

Velmi dobrá doktorka