Bohumila Kolenčíková, pediatr Strakonice

Pediatr

Bezděkovská 30, Strakonice
Dětská ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Dětská ordinace

Jsem s paní doktorkou velice spokojena,jak zde psala již paní než dá antibiotika vždy to 10x zváží.Dcera je měla jen jednou a to měla opravdu osklivou laringitydu.Ochotna milá,když dostal syn ve dvou měsících vysoké teploty neváhala i v neděli v noci zvedla telefon a v nemocnici už na nás na pohotovosti čekali.Vzdy všechny odběry ihned posílala a jakmile dorazily sama nás kontaktovala.

Nesouhlasím s předchozími komentáři. Paní doktorka velmi pečlivě zvažuje, jestli je nutné předepisovat antibiotika. Chodila jsem k ní celé dětství a i když jsem byla častokrát nemocná, antibiotika jsem měla jen jednou jedinkrát. Vždy se snaží poradit, veškeré odběry a podobné ihned odesílala do laboratoře a s výsledkem nás okamžitě informovala. Paní doktorka je velmi ochotná a příjemná. V čase stráveném v ordinaci se nám plně věnuje a téměř vždy jsme si i s bratrem odnášeli nějakou pozornost. Sestřička milá a ochotná také.

Nebyla jsem s touto lékařkou spokojená,vždy bylo vše vpořádku a nepoznala,že dítě se nepřiměřeně vyvíjí svému věku,kdybych si sama nevyjednala ošetření u specialistů tak nevím jak by to dopadlo,jsem ráda,že jsem odešla.

Hrozná doktorka, na bolení v krku dává antibiotika klidně 8 krát do roka. Mladým studentkám předepíše vitamíny, za které se doplácí asi 500 Kč, ani na to neupozorní! Výtěry z krku nepošle na rozbor, takže se angínu pouze domnívá.

Nesouhlasím s paní Janou, protože u nás vždy paní doktorka posílala vše do laboratoře, ať už to byly výtěry, krev, apod. a snažila se nedávat stále antibiotika. Když něco předepisovala, vždy nám řekla, kolik bude (přibližně) doplatek. Milá, příjemná, sestřička taktéž.

Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Pani doktorka má skvělý přístup k dětem. Při preventivní prohlíce vše důkladně skontroluje. při nemoci dítěte jsem ještě nikdy němeli problém. Oceňuji že pro případ nouze dává číslo svého mobilního telefonu. jsme spokojeni

Oceňuji ochotu paní doktorky vše vysvětlit a milý přístup k dětem. V ordinaci je moooooc milá sestřička. Je ještě jedno velké plus - paní doktorka je ochotna přijet a poradit po telefonu. Vřele doporučujeme.

dobrá doktorka