Ordinace PL pro dospělé
nám.Naděje 731, Vysoké Mýto

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Vždy se snaží pomocí. Jako člověk s dlouhodobě nepříznivým zdravotním stavem se vždy setkávám s ochotou a s milým usměvem

Přidávám se k hodnocení paní doktorky. Velice sympatická, lidská a profesionální lékařka. Sestřička také odborník na správném místě. Tuto ordinaci navštěvujeme s manželkou oba. Můžeme jen doporučit.

Ing. Bc. Martin Látka

Skvělá paní doktorka,chodíme k ní s manželem a jsme velice spokojeni.Má zájem o pacienta a vždy nám pomohla,i sestra je milá.Velmi ji doporučuji.Novotná Stanislava

Milá, ochotná lékařka, která se snaží vyhovět. Rád k ní chodím, pokud je to třeba.

Škoda jen ,že marodím tak málo... chodil bych k paní MUDr. Kašparové určitě častěji :)
Vždy mi velmi pomohla a to je to hlavní. Děkuji
Tomáš Kučera

Také se přidávám ke kladnému hodnocení této paní doktorky. Líbí se mi, že se na rozdíl od jiných doktorů nebojí člověka poslat na dál na nějaké vyšetření, i když je pro pojišťovnu třeba nákladnější. Také se mi líbí flexibilita v komunikaci. Osobně jsem moc rád, že zprávu od jiného lékaře, např. z pohotovosti, stačilo poslat naskenované mailem.
Manželka rovněž max. spokojenost.
Co se týče pana Habrmana, tak by mě zajímalo jestli jiná lékařka určila nemoc a nebo jestli pouze řekla, co chtělo být slyšeno.

Včera jsem byla u paní doktirky a moc mě pomohla.Jsem nadmíru spokojená.DOPORUČUJI!!!

S panem Habrmanem nemohu souhlasit.K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velmi spokojeni.

Paní doktorka je velmi příjemná,snaživá a starostlivá.Ptá se a chce vše vědět do podrobna,což je chvály hodné!!! Paní doktorku DOPORUČUJI!!!!

Dobrý den..bohužel moje zkušenost je velice nepříjemná...asi jsem si vybral špatný den. 40 st. horečka, ani mě neprohlédla a rada ? Kupte si Paralen. Bohužel dle jiné p. doktorky (p. Němečková) jsem měl silnou angínu. Omlouvám se, ale k této p. doktorce už nikdy. Paní doktorce se omlouvám (má limit na předepsané léky). Každý máme nárok na špatný den.