Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň
Fakultní nemocnice Plzeň (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

1 názor

Umístění: Fakultní nemocnice Plzeň operace tříselné kýly

V listopadu loňského roku jsem podstoupil operaci tříselné kýly ve FN Plzen Bory. Jelikož to byla moje první operace v životě, dost jsem se obával neznámého a vůbec všeho. Při předoperačním vyšetření mi byla doporučena spinální anestezie, tzn. umrtvení spodní části těla a ještě navíc - zvláště levé. Aplikace do páteře jsem se hodně obával. Ovšem anestezioložka se svojí kolegyní mne dokázala svým laskavým přístupem a vysvětlováním všeho co dělá a dělat bude natolik duševně zaměstnat, že jsem najednou byl bezbolestně znecitlivěn. Operace začala, probíhala a končila a já si skoro dvacet minut uvolněně povídal s paní doktorkou Bohumilou Bultasovou o svých koníčcích a tak. Neměl jsem čas poslouchat tým operatérů a nějak jsem se vůbec ničeho nebál.
Děkuji celému operačnímu týmu/mají tam hrozný fofr/ a zvláště MUDr. Bultasové, která byla mojí kontaktní osobou.Tedy, hlavně její oči, protože víc toho vidět nebylo.
Spokojený bývalý pacient Jiří Círl