Masarykovo náměstí 4, Dolní Kounice
Praktický lékař pro dospělé

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Paní doktorka je příjemná, ochotná. Žádné problémy jsem s ní neměla. Jen ty dveře trošku vadí,ale když jsem se jí jednou ptala, tak řekla, že každý kdo chce, tak si je zavře. Nemusí být otevřené.

Mohu potvrdit všechny negativní příspěvky zde a mohl bych jedině přidat něco hořšího. Je ostudou lékařského stavu, když se mezi nimi živí takoví ´lékaři´ a to si pan Kubek za rámeček dát nemůže. Ještě dodám, že ty kladné hodnocení zde, mohl napsat jen někdo, kdo chtěl něco bokem, třeba prodloužit neschopenku a pod. Taky možná, že si to napsala sama!

F

Paní doktorka je náladová a nehledá problém, vy jí ho musíte nadiktovat. Dále - ty dokořán otevřené dveře k sestře, kde jsou další tři a více pacienti, kteří přihlížejí a poslouchají, to snad nikde není! Co na to kontroloři? Je nějaká kontrola na dodržování ochrany osobnosti u lékaře?? Využívá toho lékařka, že je v malém městě, spoléhá na menší iq pacientů?

To se divim, mam jinou zkusenost,
lékařka je v pohodě,žádný problém.

Lékařka, která mi vždy odborně pomohla a s úsměvem.

Vřele doporučuji skvělá doktorka