Bohumil Skála, praktický lékař Lanškroun

MUDr. Bohumil Skála

Praktický lékař Více

Na Valech 216, Lanškroun
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Velmi dobrý lékař kdyby se své profesi věnoval naplno. Velmi často tam neni, hlavně, když ho člověk potřebuje. Naprosto neúnosné jsou čekací doby v čekárně, jejíž vybavení je přímo deprimujici. Měl by nad tím už konečně zamyslet.

Osobně proti lékaři nemohu říct nic negativního ale čekat na lék.prohlídku v čekárně 4-7 hod je naprosto nepřijatelné.

V čekárně posedím, ale jinak jen samé +!!! Jde s moderní dobou, pošle na všechna vyšetření, nic nezanedbá.

Je zodpovědný, pečlivý, to, že odešle ke specialistovi považuji za to nejlepší, co může pro zdraví pacienta udělat. Čekací doba v čekárně je však neúnosná, určitě tam rezervy jsou.

jsem celke spokojen, až na čekání, lae skor vždy má svou příčinu

Velmi dobrý lékař ,jsem spokojen jak s profesním tak lidským přístupem.

S tímto lékařem mám pouze dobré zkušenosti. Nikdy mne neodbyl, provádí i kontrolní vyšetření, případně odešle ke specialistovi. Jedná s lidmi na rovinu a dokáže být i vtipný. Za mě jeden z nejlepších.

Neprofeionální (už jen tím že z ordinace má obývací pokoj). Dlouhá čekací doba (chápu u lékařů se s tím musí počítat ale až tak dlouhá doba snad nikde není).Prostě raději se této ordinaci vyhnout.

Velmi dobrý ,praktický,moderní lékař.Má rád novum ve světě medicíny,Má rád jistotu v hodnocení jiných lékařských kapacit.Dávám za 1.S tím časem je to na štíru,ale chce mít zjištěno vše.

Sice si v čekárně posedím ale doktor je to dobrý a příjemný.