Na Urbance 632, Roudnice nad Labem
Ord. lékaře specialisty - rehabilitace (mapa)

Obchodní 686, Štětí
Ord. lékaře specialisty - rehabilitace (mapa)

Má zlaté ruce i srdce...

Velice přívětivý,lidský přístup k pacientovi.Vždy usměvavý,příjemny pan doktor,kterému můžu říct vše a nemusím se bát jízlivých úšklebků.Je to PAN doktor,ke kterému mám velkou důvěru a doporučuji Ho Vám všem!!! Děkuji Vám pane doktore za Vaší peči.

též musím souhlasit. lidský přístup, skvělí a ochotní zaměstnanci. mohu jen doporučit mám tosice 60 kmdo štětí ale stojí to za to.

Usměvavý, dobrosrdečný a především výborný lékař a odborník. Děkuji a doporučuji všem, kteří očekávají od lékaře pomoc a vlídné jednání. Naďa

Je opravdu velice šikovný a hlavně znalý, na českolipsku takový chybí.VH

Rehabilitaci mohu jen doporučit a to zejména díky milým sestřičkám a jejich poctivé péči, rozzářeným úsměvům a otevřené náruči. Jen tak dál děvčata! Fandím vám, přeji více "dobrých" pacientů, kteří nevyžadují "masáže" :-)

Š

šikovnějšího dalekoširoko nenajdete,upřimný,ví o čem je řeč

Jeden z mála lékařů u kterých jsem měla pocit, že jsem pacient a ne jen další obtěžující pojištěnec. Lidský, profesionální a hlavně své práci rozumí. Mohu jen doporučit. Zdenka

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti, vždy mi pomohl a poradil. Mohu jen doporučit

Pna doktora si velice vážím za lidský přístup k pacientům.Sama k němu chodím s bolestma zad a vždy mi pomůže.Sestříčky jsou také milé,jen někdy zbytečně hlučné.Svou práci však zvládají dobře.

Je opravdu velice šikovný a hlavně znalý, na českolipsku takový chybí.VH

Š