MUDr. Bohumil Novák

Ord. lékaře specialisty - rehabilitace
Obchodní 686, Štětí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - rehabilitace Jiný

Velmi milý a empatický doktor. Takových je dnes už opravdu málo, takže se vyplatí přečkat i delší čas v čekárně.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - rehabilitace Jiný

Chodím k němu přes 25 let a vždy byl velmi vstřícný, rád si popovídal a hlavně vždy pomohl od bolestí. Mám přes 140kg a byl široko daleko jediný kdo se mnou dokázal zacloumat. Bohužel je už staršího data a tak asi brzo půjde do důchodu a pak bůh s námi :-)

Má zlaté ruce i srdce...

Velice přívětivý,lidský přístup k pacientovi.Vždy usměvavý,příjemny pan doktor,kterému můžu říct vše a nemusím se bát jízlivých úšklebků.Je to PAN doktor,ke kterému mám velkou důvěru a doporučuji Ho Vám všem!!! Děkuji Vám pane doktore za Vaší peči.

též musím souhlasit. lidský přístup, skvělí a ochotní zaměstnanci. mohu jen doporučit mám tosice 60 kmdo štětí ale stojí to za to.

Usměvavý, dobrosrdečný a především výborný lékař a odborník. Děkuji a doporučuji všem, kteří očekávají od lékaře pomoc a vlídné jednání. Naďa

Je opravdu velice šikovný a hlavně znalý, na českolipsku takový chybí.VH

Rehabilitaci mohu jen doporučit a to zejména díky milým sestřičkám a jejich poctivé péči, rozzářeným úsměvům a otevřené náruči. Jen tak dál děvčata! Fandím vám, přeji více "dobrých" pacientů, kteří nevyžadují "masáže" :-)

šikovnějšího dalekoširoko nenajdete,upřimný,ví o čem je řeč

Jeden z mála lékařů u kterých jsem měla pocit, že jsem pacient a ne jen další obtěžující pojištěnec. Lidský, profesionální a hlavně své práci rozumí. Mohu jen doporučit. Zdenka