Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Ord. praktického lékaře gynekologa
Rakovnická 2502, Louny

Umístění: Gynoft s.r.o. Zamlkle těhotenství

Skvělý lékař, před 15 ti lety mi zachránil maminku a prodloužil ji život o několik let a napravil to co jiný zpackal. Nyní k němu dochazim každý tyden neboť je pan Doktor velmi opatrný a nechce nic zanedbat, je velmi trpělivý což se cení nejsem vzorna pacientka. Kéž by pan Doktor operoval zas v Mostecké nemocnici. Velmi doporučuji

K Mudr. Bradáčovi chodím cca 12 let, je to člověk na svém místě, skvělá péče, vše vysvětlí, při vyšetřeních šetrný. Líbí se mi, že používá selský rozum nepo... se z každého doporučení nebo metodického pokynu Ministerstva Zdravotnictví. Vždy povzbudí, rozesměje a pobaví. Vede si vše velmi pečlivě. Čekám třetí dítě takže se posledních pět let vídáme vážně často a vždy vše super. Sestřičky v pohodě, usmívaji se, poradí. Občas delší čekání i přes objednání, ale koho z toho vinit? Setry se snaží, doktor jim to kazí :-) občas prostě potřebuje na pacientku víc času a když se takhle sejdou tři po sobě tak se to holt veze celý den.

Myslím si, že jako odborník není špatný, ale co se týká jeho vyšetření, tak to jsem myslela, že předčasně porodím. Byla jsem v 7.měsíci a zdálo se mi, že necítím delší dobu pohyby. Bolest, kterou jsem zažila byla šílená. Nohy jsem musela zatlačit do opěrek a i přesto jsem se neudržela a vykřikla bolestí. Vyšetření katastrofa!!!!!!!!!!!

Pan doktor by mel pracovat pod dozorem nebo nepracovat vubec. Kdyz jsem k nemu chdila tehotna, opakovane jsem mu rikala o potizich, ale jeho to vubec nezajimaslo, zadne leky mi nedal. Kdyz jsem krvacela, tak se smal a rekl, ze kazde krvaceni jednou prestane. Kdyz ale neprestavalo, sla jsem sama do nemocnice a tam teprve jsem se dozvedela, ze dite zemrelo a o tehotenstvi jsem prisla. doktor to ani nepoznal. Je to velice spatny doktor.

Velice slaby lekar navic mi vadi jeho povysene chovani. Nedoporucuji

úžasný lékař

Tento lékař by se měl zamyslet nad svým chováním a nad etikou ve zdravotnictví.Jeho přístup k pacientovi je katastrofální.Má chování řeznického psa.Myslím,že jako bývalý primář gyn. oddělení by měl mít jiné vystupování,jednání a přístup k pacientum.Výhradně nedoporučuji!!!

super

Sympatický,obětavý a pohodový doktor,vše vysvětlí,řekne upřímně a poradí.

K panu doktorovi, chodím již několik let. Je velice milý, ochotný vyslechnout a poradit. Mohu vřele doporučit