Pekařská 53, Brno

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

U paní doktorky jsem byla poprvé s dcerkou a byla jsem velmi spokojená. V čekárně jsem čekala asi jen 2 min. S dcerkou 5 let, jednala velmi pěkně a vše jí vysvětlovala. Mně nabídla spoustu variant, jak dcerce vyrovnat zoubky a taky mně poradila, co by bylo nejlepší a ještě zohlednila finanční situaci, aby to nebylo moc drahé. Mohu jen doporučit !! Nejsem v místě, ale raději budu dojíždět..

Paní doktorku Jelečkovou znám z lékařské fakulty U Svaté Anny, kde jsem absolovovala postgraduální studium v oboru ortodoncie. Je to vynikající odborník, velice schopný lékař s mimořádně pěkným přístupem k pacientům. Patřila ve skupině k lékařům s velkým talentem a potenciálem , i proto byla vybrána do Phd. vzdělávacího programu. Díky jejímu mimořádnému pedagogickému talentu a silné lidské stránce zakončila téměř jedna generace ortodontických elévů svá studia úspěšně složenou atestací v oboru. Případ jenž níže zmíněná paní DEXTERA popisuje si velice dobře pamatuji, protože byl komplikovaný, konzultovala jej paní doktorka s vedoucím lékařem i externími odborníky z fakult v Praze a Plzni a jsem si naprosto jistá , že nikde by se jí nedostalo kvalitnější a edukovanější léčby. Bohužel to ale už tak v medicíně bývá , že občas narazíme na hranice a zjistíme, že zdaleka nejsme pány nad životem a smrtí, a že stále se něco nového dovídáme. Ačkoliv paní DEXTERA byla 2x!! na chirurgickém uvolnění včetně nákladného CT vyšetření , přes veškerou snahu se zub zařadit nepodařilo. Nikdo z toho neměl radost, nejméně pak paní doktorka. Tím spíše mne pak mrzí takový sprostý a vulgární článek, kterým se paní DEXTERA snaží poškodit pověst paní doktorky, nicméně následné reakce jejích pacientů jsou pro mne milým potvrzením, že paní DEXTERA je jen OMYL.
Paní doktorko, jste nejlepší, mistr v oboru a moc Vám všichni děkujeme!!
MUDr. Pavla Valešová

MUDr. Bohdana Jelečková

Vážená paní Valešová,
uvádím některé Vaše, zřejmě úmyslně nepravdivé informace, na pravou míru. Na chirurgickém uvolnění zubu (bylo pouze jedno, ne dvě, jak uvádíte Vy) a CT vyšetření jsem byla ještě za bývalé ortodontistky (jméno si již nepamatuji), která pak zřejmě odešla a byla jsem přidělena k paní doktorce Jelečkové. Paní doktorka Jelečková na tomto neměla nejmenší zásluhu. Během jejího ošetření, které trvalo asi rok, následovala jen jakási chabá snaha zub stáhnout dolů a pak extrakce. Nebrečím nad retinovaným špičákem, jelikož mám ještě jeden, který stále drží, nicméně mě zaráželo, že se nebude nic dělat se skusem, který byl dost špatný. V původním plánu léčby, který vytvořila bývalá ortodontistka , bylo, že se budou rovnat obě patra, protože jsem měla snížený skus a po léčbě obloukem jsem ho měla ještě zkřížený. Paní doktorka Jelečková mi v tomto stavu chtěla rovnátka sundat s čímž jsem nebyla spokojená, proto jsem odešla k jinému ortodontistovi do Prahy. Nevím, proč mi paní doktorka tvrdila, že se dospělým pacientům rovnátka na spodní zuby nedávají, a i můj nový ortodontista kroutil hlavou, jak je možné, že mi v tomhle stavu, chtěli rovnátka sundat. Už nemluvím o materiálním vybavení, například že místo nákusné desky, kterou jsem původně měla dostat v Brně a nebyla bych s ní schopna mluvit, jsem dostala bite turbo (dvě malé kovové plošinky na přední zuby) a mohla jsem tak dále vykonávat své povolání lektorky.
Upřímně, moc nechápu Váš nenávistný příspěvek a fanatické útočení na mou adresu. Myslím, že mám právo informovat ostatní, kteří třeba zvažují návštěvu této lékařky, jak to vidí někdo, kdo má s paní doktorkou osobní zkušenost. Navíc nevím, jestli je úplně košer, že z pozice lékařky tady veřejně informujete o mém případu (navíc nepravdivě) - lékařské tajemství Vám zřejmě nic neříká. Myslím, že paní doktorka Jelečková není ještě úplně to nejhorší, co mne mohlo potkat.
S úctou,
Mgr. Jitka Kročilová

S léčebným postupem paní doktorky Jelečkové jsem naprosto spokojená, už ve 34 letech jsem přišla o stoličku, a ačkoli mi praktická lékařka doporučovala zbrousit sousední zuby a nasadit můstek, paní doktorka se mě ujala, a nejenom že mi dokázala stáhnout mezeru po chybějícím zubu, ale ještě mi ve velmi krátkém čase dokázala srovnat horní zuby do prvotřídního oblouku. Každému pacientovi bych navíc přála, aby se mu v každé ordinaci věnovali se stejnou vstřícností a trpělivostí, s jakou mi paní doktorka vždy vysvětlila postup a průběh léčby včetně všech alternativ.

Byl jsem pacientem paní doktorky nejen sám, ale měla v léčbě i naše dvě děti. Byli jsme maximálně spokojeni nejen s výsledky léčby, ale také s velmi pěkným chováním k pacientům. Mohu s klidným svědomím doktorku Jelečkovou vřele doporučit!

Paní doktorku Jelečkovou znám a jsem naopak s její léčbou velmi spokojená. Já ji mohu jen doporučit. Ovšem má již svoji ordinaci a to v Bučovicích.

Paní doktorka se celou dobu, co jsem k ní chodila sice tvářila velmi příjemně, ale léčbu u ní nedoporučuji. Chodila jsem k ní 2 roky s retinovaným špičákem, který nakonec musela být vyjmut chirurgicky, protože se jí ho nepodařilo stáhnout a zařadit do zubního oblouku. Bohužel během léčby se mi ještě zkřivil skus, který byl předtím v pořádku. Na můj dotaz, zda se bude léčit i špatný skus mi paní doktorka odpověděla, že se dospělým pacientům rovnátky na spodní zuby nedávají!!!! Přešla jsem jinam, kde mi skus srovnali. Bohužel se mi díky tomu prodloužila a prodražila léčba. Opravdu zvažte, zda této paní svěříte svoje zuby. Dnes přemýšlím, jestli rozhodnutí vyjmout retinovaný špičák chirugicky, bylo správné. Možná by se jinému, schopnému ortodontistovi podařilo zub zařadit do zubního oblouku.