Adresa

Vila zdraví
Domovina 2, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Vila zdraví Jiný

Doktor Brozda je pozitivní člověk a moderní lékař.
Díky

A
Umístění: Vila zdraví Jiný

katastrofa neporadil jen pořád dokola psal léky, neporadil mi žádného psychologa
ani alternativní léčbu nevyslechl moje problémy prostě hruza

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

O
Ověřený profil
Umístění: Vila zdraví Jiný

Jsem spokojená s panem doktorem Brozdou, docházím k němu 2 roky. Je otevřený, upřímný (na to jsem připravená nebyla, ale vefinále mi to pomáhá asi nejvíce), je zkušený a dokáže dát dobré terapeutické rady, avšak je navrhuje, nepřikazuje. O to víc si jeho rad a pomoci cením.


L
Umístění: jiné místo Jiný

S panem doktorem Brozdou jsem velmi spokojená, vyhledala jsem pana Brozdu opet po trech letech a mela jsem ten pocit, jakoby od me posledni navstevy u neho uplynulo jen par tydnu.. Tudiz jsme mohli pokracovat, tam, kde jsme pred tremi lety skoncili..Pan doktor si vse skvele pamatoval. Dokaze vyslechnout a vzapeti pohotove racionalne reagovat. Svuj nazor rekne narovinu. Nic "nenalhava" a zaroven neurazi! Ja si jeho otevrenosti velice vazim. Po odchodu z navstevy u pana doktora se citim vzdy dobre, nabita pozitivnim myslenim.
Za mne..pana Brozdu mohu jen vrele doporucit!


N
Ověřený profil

Bohužel má asi špatné období, mám taktéž špatnou zkoušenost. Na to, proč přicházím nebo co potřebuji, se mě zeptal až úplně na konci, a teprve, když jsem mu řekla, co mi doporučila psycholožka, tak řekl, že to tak "asi bude"... takže nemůžu doporučit..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

vubec ho nedoporucuji pacientum. vůbec me nerozumel co jsem mu rikal a vždycky jsi si sam osobne prebral jak sam uznal za vhodny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

Podle mého názoru a zkušeností je MUDr. Brozda moudrý lékař. Dokáže vyslechnout, dát směr, poradit, nasměrovat na dobrou farmakologickou i psychoterapeutickou léčbu.


J
Ověřený profil

Již čtvrtým rokem chodím k panu doktorovi a vřele ho múžu doporučit všem je prostě super pá Jana


K
Ověřený profil

Pan doktor je objektivní člověk,který umí člověka přivést k jiným pohledům na sebe sama a svou nemoc. Je taky přátelský a vstřícný a lidský. Mám čtvrtého psychiatra v řadě a u MUDr Brozdy bych chtěl zůstat. Výhoda je taky, že v čekárně člověk nekysne, přijde na předpsaný čas a za 15 minut může odcházet.


D
Ověřený profil

super lékař, v mém věku, dokáže vždy poradit, do léčby nenutí, říká věci přímo na rovinu. Vždy si pamatuje, o čem jsme naposledy hovořili a jaké léky předepsal. Poznal hned mou diagnosu. Jeho zdrav. sestra na recepci je také super ženská, která dokáže vždy povzbudit a poradit. Hezké prostředí, soukromí, v budově dole hned lékárna a pokud si zařídíte věrnostní kartu, máte vše se slevou :o)
Takže lékaře všem doporučuji. Výborný specialista, který jde s dobou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti