Adresa

Domovina 2, Olomouc
Vila zdraví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
15 názorů

N
Ověřeny pacient

Bohužel má asi špatné období, mám taktéž špatnou zkoušenost. Na to, proč přicházím nebo co potřebuji, se mě zeptal až úplně na konci, a teprve, když jsem mu řekla, co mi doporučila psycholožka, tak řekl, že to tak "asi bude"... takže nemůžu doporučit..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

vubec ho nedoporucuji pacientum. vůbec me nerozumel co jsem mu rikal a vždycky jsi si sam osobne prebral jak sam uznal za vhodny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Podle mého názoru a zkušeností je MUDr. Brozda moudrý lékař. Dokáže vyslechnout, dát směr, poradit, nasměrovat na dobrou farmakologickou i psychoterapeutickou léčbu.


J
Ověřeny pacient

Již čtvrtým rokem chodím k panu doktorovi a vřele ho múžu doporučit všem je prostě super pá Jana


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je objektivní člověk,který umí člověka přivést k jiným pohledům na sebe sama a svou nemoc. Je taky přátelský a vstřícný a lidský. Mám čtvrtého psychiatra v řadě a u MUDr Brozdy bych chtěl zůstat. Výhoda je taky, že v čekárně člověk nekysne, přijde na předpsaný čas a za 15 minut může odcházet.


D
Ověřeny pacient

super lékař, v mém věku, dokáže vždy poradit, do léčby nenutí, říká věci přímo na rovinu. Vždy si pamatuje, o čem jsme naposledy hovořili a jaké léky předepsal. Poznal hned mou diagnosu. Jeho zdrav. sestra na recepci je také super ženská, která dokáže vždy povzbudit a poradit. Hezké prostředí, soukromí, v budově dole hned lékárna a pokud si zařídíte věrnostní kartu, máte vše se slevou :o)
Takže lékaře všem doporučuji. Výborný specialista, který jde s dobou.


R
Ověřeny pacient

Pan doktor mi moc pomáhá, zajímá se o to, co prožívám, vždy mi poradí, upozorní na to, kde dělám chyby, přitom mě do ničeho netlačí, navrhovanou léčbu opravdu navrhuje, nikoliv přikazuje. Mohu jen doporučit.

K názoru pisatelky Eva40 - Přišla jsem k dr. Brozdovi po roce od první a jediné návštěvy, přesto si pamatoval, s čím jsem se mu tehdy svěřovala :)


Ověřeny pacient

Pan Brozda je psychiatr, který se o vás skutečně zajímá. Nikdy jsem po odchodu z ordinace neměla pocit, že by mě jakkoliv odbyl či zanedbal. A sám pan doktor na mě působí jako milá, upřímná a pozitivní osobnost.


:-)


jsem spokojena, moc mi pomohl, je to pro mě jistota do dalšího života


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti