Domovina 2, Olomouc
Vila zdraví

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Bohužel má asi špatné období, mám taktéž špatnou zkoušenost. Na to, proč přicházím nebo co potřebuji, se mě zeptal až úplně na konci, a teprve, když jsem mu řekla, co mi doporučila psycholožka, tak řekl, že to tak "asi bude"... takže nemůžu doporučit..

vubec ho nedoporucuji pacientum. vůbec me nerozumel co jsem mu rikal a vždycky jsi si sam osobne prebral jak sam uznal za vhodny.

Podle mého názoru a zkušeností je MUDr. Brozda moudrý lékař. Dokáže vyslechnout, dát směr, poradit, nasměrovat na dobrou farmakologickou i psychoterapeutickou léčbu.

Již čtvrtým rokem chodím k panu doktorovi a vřele ho múžu doporučit všem je prostě super pá Jana

Pan doktor je objektivní člověk,který umí člověka přivést k jiným pohledům na sebe sama a svou nemoc. Je taky přátelský a vstřícný a lidský. Mám čtvrtého psychiatra v řadě a u MUDr Brozdy bych chtěl zůstat. Výhoda je taky, že v čekárně člověk nekysne, přijde na předpsaný čas a za 15 minut může odcházet.

super lékař, v mém věku, dokáže vždy poradit, do léčby nenutí, říká věci přímo na rovinu. Vždy si pamatuje, o čem jsme naposledy hovořili a jaké léky předepsal. Poznal hned mou diagnosu. Jeho zdrav. sestra na recepci je také super ženská, která dokáže vždy povzbudit a poradit. Hezké prostředí, soukromí, v budově dole hned lékárna a pokud si zařídíte věrnostní kartu, máte vše se slevou :o)
Takže lékaře všem doporučuji. Výborný specialista, který jde s dobou.

Pan doktor mi moc pomáhá, zajímá se o to, co prožívám, vždy mi poradí, upozorní na to, kde dělám chyby, přitom mě do ničeho netlačí, navrhovanou léčbu opravdu navrhuje, nikoliv přikazuje. Mohu jen doporučit.

K názoru pisatelky Eva40 - Přišla jsem k dr. Brozdovi po roce od první a jediné návštěvy, přesto si pamatoval, s čím jsem se mu tehdy svěřovala :)

Pan Brozda je psychiatr, který se o vás skutečně zajímá. Nikdy jsem po odchodu z ordinace neměla pocit, že by mě jakkoliv odbyl či zanedbal. A sám pan doktor na mě působí jako milá, upřímná a pozitivní osobnost.

:-)

jsem spokojena, moc mi pomohl, je to pro mě jistota do dalšího života