Vila zdraví
Domovina 2, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Vila zdraví Jiný

Doktor Brozda je pozitivní člověk a moderní lékař.
Díky

Umístění: Vila zdraví Jiný

katastrofa neporadil jen pořád dokola psal léky, neporadil mi žádného psychologa
ani alternativní léčbu nevyslechl moje problémy prostě hruza

Umístění: Vila zdraví Jiný

Jsem spokojená s panem doktorem Brozdou, docházím k němu 2 roky. Je otevřený, upřímný (na to jsem připravená nebyla, ale vefinále mi to pomáhá asi nejvíce), je zkušený a dokáže dát dobré terapeutické rady, avšak je navrhuje, nepřikazuje. O to víc si jeho rad a pomoci cením.

S panem doktorem Brozdou jsem velmi spokojená, vyhledala jsem pana Brozdu opet po trech letech a mela jsem ten pocit, jakoby od me posledni navstevy u neho uplynulo jen par tydnu.. Tudiz jsme mohli pokracovat, tam, kde jsme pred tremi lety skoncili..Pan doktor si vse skvele pamatoval. Dokaze vyslechnout a vzapeti pohotove racionalne reagovat. Svuj nazor rekne narovinu. Nic "nenalhava" a zaroven neurazi! Ja si jeho otevrenosti velice vazim. Po odchodu z navstevy u pana doktora se citim vzdy dobre, nabita pozitivnim myslenim.
Za mne..pana Brozdu mohu jen vrele doporucit!

Bohužel má asi špatné období, mám taktéž špatnou zkoušenost. Na to, proč přicházím nebo co potřebuji, se mě zeptal až úplně na konci, a teprve, když jsem mu řekla, co mi doporučila psycholožka, tak řekl, že to tak "asi bude"... takže nemůžu doporučit..

vubec ho nedoporucuji pacientum. vůbec me nerozumel co jsem mu rikal a vždycky jsi si sam osobne prebral jak sam uznal za vhodny.

Podle mého názoru a zkušeností je MUDr. Brozda moudrý lékař. Dokáže vyslechnout, dát směr, poradit, nasměrovat na dobrou farmakologickou i psychoterapeutickou léčbu.

Již čtvrtým rokem chodím k panu doktorovi a vřele ho múžu doporučit všem je prostě super pá Jana

Pan doktor je objektivní člověk,který umí člověka přivést k jiným pohledům na sebe sama a svou nemoc. Je taky přátelský a vstřícný a lidský. Mám čtvrtého psychiatra v řadě a u MUDr Brozdy bych chtěl zůstat. Výhoda je taky, že v čekárně člověk nekysne, přijde na předpsaný čas a za 15 minut může odcházet.

super lékař, v mém věku, dokáže vždy poradit, do léčby nenutí, říká věci přímo na rovinu. Vždy si pamatuje, o čem jsme naposledy hovořili a jaké léky předepsal. Poznal hned mou diagnosu. Jeho zdrav. sestra na recepci je také super ženská, která dokáže vždy povzbudit a poradit. Hezké prostředí, soukromí, v budově dole hned lékárna a pokud si zařídíte věrnostní kartu, máte vše se slevou :o)
Takže lékaře všem doporučuji. Výborný specialista, který jde s dobou.