Odborný lékař ušní, nosní, krční
Žižkova 10, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Paní doktorka si udělala ze své ordinace slušný byznys pro důchodce akorát. Sestra nemá trpělivost na děti, byli jsme na vyšetření s tříletým synem, hodinu jsme čekali v čekárně, a v ordinaci možná tak 2 minuty, syn nechtěl spolupracovat, sestra na něj neustále dělala pššt, že musí být ticho, až jsem se musela ohradit, aby toho nechala, pak nás vyprovodila z ordinace s tím, že neslyší vlastního slova přes to řvoucí děcko. Ještě jsem potřebovala potvrdit propustku manželovi, který tam byl s námi, i s mladší dcerou a sestra po něm chtěla vidět kartičku pojištění, asi jestli to je on, katastrofa. Paní doktorka si pak naúčtovala pojišťovně celé vyšetření, to jsem zjistila z aplikace pojišťovny, i když se synovi do ucha ani nepodívala. Na další pokus, na který nás objednali, už jsme ani nešli. Tady nikdy víc!!

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční

Paní doktorka má své internetové stránky a vy si říkáte, jaký to bude profesionál. Opak je pravdou! Řekne vám úplně nesmyslnou diagnózu a když si řeknete o zprávu lékaře, kterou by vám měla automaticky vydat, odpoví vám, že nic psát nebude, až příště (protože moc dobře ví, že by to byly lži). Co se týká mě, napovídala mi, že mi pomůže ten jejich laser, který mě stál asi dva tisíce. Jela jsem zbytečně desetkrát co druhý den 20 km tam a 20 km zpátky. Sestra si s doktorkou hezky notuje a jsou mistryně v navykládaní lží. Tady už opravdu nikdy.

Byla jsem u paní doktorky na vyšetření sluchu se svou 3 letou dcerou.Po půlhodině čekání nás sestra vyzvala,že máme jít dál.Dala malé do ucha nějakou trubičku a ta začala plakat.Sestra se rozčilila že to tak nepůjde že musí být v klidu.Poslala nás za dveře ať si jí prý uklidním.Po půl hodině to zkusila znova a poslala nás domů ať příjdeme za týden.Po týdnu následovalo to samé a paní doktorka mi řekla že máme jet na vyšetření do Ov že ji tam uspí.Do papíru napsala samé nesmysly jako např.vyšetření zvětšovací optikou atd.přitom se malé do ucha ani nepodívala.A napsala tučným písmem USPAT V CELKOVÉ ANESTEZII!!Chování sestry je děsné a když už berou i děti tak by k nim mohla mít trošku trpělivosti a ne že jste za 5 minut venku na chodníku.V Ostravě malá taky plakala,ale sestřička měla trpělivost a po 10 minutách malá neplakala a vyšetření vydržela.Úplně jiný přístup v nemocnici v Ostravě a všem doporučuji.A Mudr.Janyškové už nikdy více jedině kdyby vyměnila sestru!!!!!!!!!!!