MUDr.

Blanka Veselá verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• L

Když jsem přišla k doktorce poprvé, divila se, co u ní dělám, že jsem "mladá". Ale byla to právě ona, která vyslechla má trápení a ona dokázala KONEČNĚ diagnostikovat bechtěreva. Díky ní už nemusím běhat po lékařích a čelit jejich negativním pohledům. Je to dáma na pravém místě. Vstřícná, laskavá a k pacientům se chová s úctou! Díky za ní :-)

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Kateřina Eremiášová
    Kateřina Eremiášová
    Internista, Revmatolog
    Lovosická 440/40, Praha

Soňa Trachtová
    Soňa Trachtová
    Lovosická 440/40, Praha
    Paní doktorka je velmi milá, empatická a opravdu se snaží pomoci. Za mě velká spokojenost. Konečně lékařka, kterou… Více

Božena Pudláková
    Božena Pudláková
    Internista, Revmatolog
    Lovosická 40/440, Praha

Josef Jodl
    Josef Jodl
    Revmatolog, Internista
    Olšanské náměstí 7, Praha
    perfektní přístup,vynikající výsledky,okamžitě dosažitelný,žádné zbytečné časové prostoje,naprosto přesné určení… Více

Hana  Pospíšilová
    Hana Pospíšilová
    Šustova 1930/2, Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Já jsem byla u paní doktorky dvakrát s časovým odstupem a pokaždé s jiným problémem a vždy mi s úsměvem sdělila, že co bolí mne bolí ji taky, takže jsem si připadala jako hypochondr a rozhodně už k ní nikdy nepůjdu.

• L

• D

dlouho se u ni léčím,je to výborná odbornice a dobrý člověk

• Spokojenost,

• Zažila jsem lékařku jako orthopedku a její výběr mi přinesl 2 roky bolesti navíc. I přes doporučení koncilia RÚ, které si sama vyžádala, na doporučenou změnu léčby nepřistoupila. Ano, je příjemná, ale to bylo v mém případě vše.

• Lékařka má ke mně velmi lidský přístup, je laskavá a vstřícná, jako pacientka jsem po dlouholetém kontaktu s ní velmi spokojena.

• Velmi dobrý přístup k pacientovi, moc mi pomohla v mé nemoci.

• M

Doktorka je staršího věku a identifikace mé diagnostiky tomu časově odpovídala,předpokládám, že kdybych u ní zůstal ještě dosud, tak bych ani nevěděl na čem jsem.

• Laskavá,svědomitá lékařka.