Revmatologie a rehabilitace
náměstí Dr. Holého 15, Praha

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Já jsem byla u paní doktorky dvakrát s časovým odstupem a pokaždé s jiným problémem a vždy mi s úsměvem sdělila, že co bolí mne bolí ji taky, takže jsem si připadala jako hypochondr a rozhodně už k ní nikdy nepůjdu.

Když jsem přišla k doktorce poprvé, divila se, co u ní dělám, že jsem "mladá". Ale byla to právě ona, která vyslechla má trápení a ona dokázala KONEČNĚ diagnostikovat bechtěreva. Díky ní už nemusím běhat po lékařích a čelit jejich negativním pohledům. Je to dáma na pravém místě. Vstřícná, laskavá a k pacientům se chová s úctou! Díky za ní :-)

dlouho se u ni léčím,je to výborná odbornice a dobrý člověk

Spokojenost,

Zažila jsem lékařku jako orthopedku a její výběr mi přinesl 2 roky bolesti navíc. I přes doporučení koncilia RÚ, které si sama vyžádala, na doporučenou změnu léčby nepřistoupila. Ano, je příjemná, ale to bylo v mém případě vše.

Lékařka má ke mně velmi lidský přístup, je laskavá a vstřícná, jako pacientka jsem po dlouholetém kontaktu s ní velmi spokojena.

Velmi dobrý přístup k pacientovi, moc mi pomohla v mé nemoci.

Doktorka je staršího věku a identifikace mé diagnostiky tomu časově odpovídala,předpokládám, že kdybych u ní zůstal ještě dosud, tak bych ani nevěděl na čem jsem.

Laskavá,svědomitá lékařka.