Blanka Rychlíková, pediatr Vrchlabí

MUDr. Blanka Rychlíková

Pediatr

Palackého 721, Vrchlabí
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

neosobní přístup, mnoho dětí najednou v čekarně. hrozně slouhá čekací doba. neměla by si toho dr tolik brát když nestíha. nezapisuje do očkovacího prukazu me dost vadí když potřebuji nutně neco najít.

K paní doktorce chodím ráda. Vždy vyslechne a poradí. Je pečlivá a moc hodná, lae vadí mi ta dlouhá čekací dobaaž 2 hodiny a to že přímo u ní v ordinaci se občas sejdeme s více maminkama :-( není moc soukromí

U paní doktorky ocením nejvíc asi to,že i jako rodič nelékař mužu mít svůj názor na léčení svého dítěte.Na všem se sní lze dohodnout.Když mám pocit,že s některými léky lze ještě počkat,respektuje moje rozhodnutí a já samozřejmě jako matka nesu za dítě plnou odpovědnost.Paní doktorka je vždy milá a sestřička taky.Nikdy jsem zde neměla sebemenší problém.Doporučuji

neprofesionální doktorka

K p. doktorce chodíme s dětmi už hodně let a neměnili bychom je laskavá,vstřícná a hlavně pečlivá sme moc spokojeni.Za to velký dík.

Velmi dobrá lékařka. dělá čest svému povolání

Pečlivá, vstřícná, vždy ochotna poradit a pomoct... Mohu jenom doporučit, s lepším doktorem jsem se ještě nepotkala.

Do ordinace paní Dr. Rychlíkové jsem přišla poprvé s novorozeným synem - převzetí do péče - jako anonymní, cizí pacient, resp. matka pidipacienta. Samotné návštěvě předcházela telefonická omluva s vysvětlením, proč na první návštěvu nemůže přijet, ačkoli to běžně dělá a laskavá prosba, zda bychom byli tak laskavi a nepřišli my. Nečekali jsme, šli jsme hned na řadu. Následovala ještě tatáž omluva osobní. Od prvního momentu jsem si připadala jako VIP pacient. Představení, podání ruky, dotaz na porod - navodila uvolněnou atmosféru. Veškeré návštěvy vždy následovaly v tomto duchu. Profesionální a přitom lidský, milý a laskavý přístup, k rodičům i k dětem. Ochotná a vstřícná, trpělivá. Zprostředkovala nám svým způsobem nadstandartní vyšetření spojené s hospitalizací v Praze (ačkoli by za norm. okolností mohla vypsat pouze žádanku či doporučení).
Nemalou měrou přispívá k pozitivní náladě celé ordinace i sympatická sestřička.
Z naší strany jediné - ABSOLUTNÍ spokojenost.

Jsem maminkou 9 letých dvojčat a lepší zdravotní péči jsem pro své děti vybrat nemohla.

Velmi pečlivá doktorka, jsme rádi , že jsme si našli právě jí..