Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice hodná.Chodím k ní už roky a jsem snou nadmíru spokojená.Sestřička suprová.Obě jsou moc hodné a ochotné.Velká spokojenost.jednoznacne SUPER


K paní doktorce už chodím léta.Jsem s její péčí nadmíru spokojena, sestřička je milá a ochotná.Obě jsou velice lidské, hodné a udělají pro člověka co se dá.Mohu jen děkovat tomu že jsem se k takové paní doktorce dostala.


Ověřeny pacient

Pokud sama nemůže pomoci, vždy ví, kam pacienta poslat. Umí nejen lidsky jednat s lidmi, léčit je, ale umí i vyslechnout a poradit. Nezažila jsem ji nepříjemnou, odměřenou, nebo neochotnou.


jsem sní velmi spokojená,je to po dlouhé době konečně nějaký super doktor,který má opravdu starost o své pacienty.Pani doktorka my vždy pomohla a s jejím léčení jsem maximálně spokojená a to nemluvím jenom o sobě ale o celé mé rodině.Můžu jen doporučit,poděkovat a být ráda že ji mám.


V

Pani doktorku vřele doporučuji,milá ochotná ,snaží se pacientovi pomoci ,cítím se u ní dobře


G

Jsem spokojený s poskytovanou lékařskou péčí.


J

skvělá,není co dodat


A

K paní doktorce chodím zatím krátce,ale je velmi hodná a vždycky me i mému manželovi pomohla což se o jiných lékařích mnohdy nedá vůbec říct.Neměnila bych,je skutečně nejlepší co jsem kdy měla


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti