Praktický lékař pro děti a dorost
Boháčova 1, Ostrava

Pouze až v nemocnici jsem zjistila,že paní doktorka již v ambulanci nepracuje a u nové lékařky se musím registrovat,aby mě obeslali stran prohlídek a očkování. Marně jsem tedy čekala na pozvánku na očkování syna,který má tím pádem dvouměsíční skluz. Myslím si,že by bylo velmi vhodné a slušné obeslat či obvolat své pacienty,že se ambulance ruší. Čekala jsem tak dlouho s očkováním i proto,že snad vakcína nebyla a také se mi již stalo,že paní doktorka měla i přes měsíc dovolenou. Tak jsem zavolala a bohužel volané číslo neexistuje. A pak se dopátrejte svého lékaře,že?!

Paní doktorka Blanka CHýlková je velmi hodná a zná svou práci, ti kterým se nelíbí bych doporučoval paní doktorku Helgu Winklerovou která pracuje v Rychvaldě na dětském oddělení a hned by jste změnili názor ti kterým se paní doktorka Blanka Chýlková nelíbí. S pozdravem Vašek.

Paní doktorka je sice velmi příjemná,ale nepozná zápal plic a většinou když si neví rady tak odešle dítě k jinému lékaři.Léčí tak že stejně musíte jít na pohotovost.Kdyby raději uměla léčit a poznat správnou diagnozu než se krásně culit.

K této doktorce jsem chodila několikrát do měsíce se silnými bolestmi v krku, vždy mě poslala domů s Paralenem. Po x-té návštěvě mě obvinila že jdu raději k lékaři než do školy, že mi nic není. Ihned jsem navštívila krčního lékaře a tam mi zjistily silnou hnisavou angínu.
Takže když doktorka nepozná angínu, měla by toho nechat.

Příjemná, pečlivá s krásným vztahem k dětem. Chodím už k ní s dětmi léta a nestalo se , že bych odešla nespokojena. Mohu jen doporučit!

Spokojenost už odmalička

pani doktorka je velice uzasny clovek a na svem miste,nasi rodinu zna 15let,nejstarsiho syna vysekala ze zapalu plic byl miminko a ted nas matysek mel afty vysla nam vstric jen aby jsme mohli byt doma je velmi hodna a obedava ,kdyby tuto praci neumela tak by ji ani nemohla vykonavat, prave naopak ,jsou uzasne ,jak pani doktorka tak sestricka,jeste jednou moc dekujeme za starostlivost