Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nám. Svobody 527, Třinec
Odborný lékař kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Hodnocení paní doktorky je zde několik let staré a evidentně se za tu dobu změnila. Alespoň přístupem k lidem - vlastní zkušenost. Pacienta bez objednání nevezmou, objednat se je možné pouze telefonicky,ale telefon nikdo nezvedá. Syn 1,5roku měl velké kožní problémy, tak mi nezbývalo nic jiného, než ordinaci navštívit bez objednání,telefonicky se nešlo domluvit, při příjezdu zjistím, že má dovolenou, na webu žádné info o dovolené. Tak to zkouším další týden, telefon opět nikdo nezvedá, jediná možnost je opět osobní návštěva. Na internetu mají sdělení:"Pořadí pacientů určuje lékař. Akutní případy a malé děti mají přednost. Doba objednání je dobou Vašeho příchodu". Bohužel i přesto mi bylo sděleno, že bez objednání není možné syna příjmout, že se mám telefonicky dohodnout. Vůbec se nezeptala, co má syn za problémy! A informace, že malé děti mají přednost není pravdivá. Já určitě NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem maximálně spokojena, nejenom já ale i ti, kterým jsem ji doporučila. Začala jsem k ní chodit kvůli akné. Léky které předepsala zabraly brzo a dodnes se mi to nevrátilo. Paní doktorka je milá, ochotná, doktorka jak má být :)

J
Ověřeny pacient

V Třinci snad neexistuje tak milý, lidský a ochotný lékař, jako tato paní doktorka. Pomohla mi s tím, co jiní nedokázali, vyléčila mi plíseň v meziprstí, se kterou jsem se trápila několik let. Strašně moc děkuji a přeji všem pacientům podobné zkušenosti s lékaři, jako mám já s touto paní doktorkou.

J
Ověřeny pacient

skvělá paní doktorka, strašně moc děkuji, pomohla mi s plísněmi v meziprstí, kterých jsem se nemohla zbavit. Ještě jednou, strašně moc d í k y !!!!!!

Před několika léty jsem měla na předloktí ekzém - vyléčen. Nechce se mi tomu uvěřit, ale je to tak. Letos jiný problém, ale naordinována mast již po prvním použití odstranila nepříjemné svědění kůže. Navíc velmi příjemné jednání a výborné podání informací o nemoci.

velmi, příjemná, kvalifikovaná a ochotná paní doktorka

Ověřeny pacient

paní doktorka je velice milá,příjemná a vždy nám dokázala pomoct!!

Doporučuji.je velmi mila a dukladna.a ma hlavne lidsky přistup

P
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen vřele doporučit.Její způsob léčby i chování vůči pacientům je bezkonkurenčně nejlepší.

Ž

Jsem velmi velmi spokojená.A moc ráda že mi paní doktorka pomohla s ekzémem.Díky její dusledné péči jsem bez obtíži.Děkuji.Vřele doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti