Sladová 7, Plzeň 3, Plzeň

Fyzioterapie • Od 680 Kč +4 Více

Kinesiotape • Od 100 Kč

Laserová terapie • 140 Kč

Lymfodrenáž • Od 300 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Od 400 Kč

100 Kč

Od 680 Kč

Od 100 Kč

140 Kč

Od 300 Kč

600 Kč

BeFit fyzioterapie Barbora Votíková

Každá bolest má svou příčinu a cílem terapie v mé ordinaci je odhalení zdroje bolesti a nalezení co nejlepšího řešení. Terapie se mimo jiné opírá o mé...

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • gynekologie a porodnictví

Umístění: BeFit fyzioterapie Barbora Votíková fyzioterapie

Možná je p. Votiková precizní ve své práci, ale při vyřešení mého problému nedokázala nebo se nesnažila pomoci.

Umístění: BeFit fyzioterapie Barbora Votíková poúrazová rehabilitace

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Votíkové za skvělý přístup a ochotu. Přítel si zlomil loket a po sundání sádry jej má velmi zatuhlý a má problémy s rukou hýbat. Jelikož rád sportuje, znamenala by pro něj omezená hybnost ruky veliký problém. Sháněli jsme tedy rychle fyzioterapeuta, který by mu pomohl s rozcvičováním. Paní Votíková zareagovala takřka obratem, přestože byl víkend a i přes velmi plný rozvrh nám její kolegyně (paní Švarcová) byla ochotná mimo pracovní dobu poskytnout konzultaci a pomoci nám. Velice milé, ochotné, pozitivní jednání od obou, skvělý přístup i prostředí, prostě můžeme hodnotit jen a jen kladně! Moc děkujeme a rozhodně rádi všem doporučujeme.

Bc. Barbora Votíková

Děkujeme! Ne vždy to jde, ale snažíme se pomoci v co nejkratším možném termínu a eliminovat následky zdlouhavého čekání na termín. Ještě jednou děkujeme.

Umístění: BeFit fyzioterapie Barbora Votíková poúrazová rehabilitace

Přesně takový přístup jsem si představoval. Profesionální a vstřícné jednání kdy jako pacient mám od první chvíle absolutní důvěru v odbornou poúrazovou péči.

Umístění: BeFit fyzioterapie Barbora Votíková bolest zad

Prvně jsem navštívila ordinaci pár měsíců po porodu. Nemohla jsem vydržet bolest zad. Již po první návštěvě jsem pocítila výraznou úlevu a od té doby chodím pravidelně. Slečna fyzioterapeutka je velice milá, ochotná poradit a na její zlaté ručičky nedám dopustit. Ač to někdy vypadalo velice špatně, ona vždy pomohla a já se můžu naplno věnovat dceři.

Děkujeme!

Umístění: BeFit fyzioterapie Barbora Votíková

Spolupracuji s BeFit fyzio pravidelně a dlouhodobě a jsem maximálně spokojený. Po návštěvě se můj stav vždy zlepší a mám také zásobu cviků na doma. Spolupracuji s Barborou Votíkovou a měl jsem možnost spolupracovat i s Ellen Švarcovou a obě jsou skvělé, milé, hodné a vstřícné. Velmi se mi líbí využívání moderních pomůcek a ochota pracovat individuálně s pacientem. Dále bych rád vyzdvihnul rychlost objednání pacienta. Také se mi líbí, že obě slečny vždy vysvětlí daný problém, tak že to pochopí i "lajk".

Bc. Barbora Votíková

Je pro nás důležité, aby klient rozuměl svému problému a věděl, co a proč se s ním děje. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci!

Umístění: BeFit fyzioterapie Barbora Votíková Natržené šlachy v kotníku

Příjemné prostředí, mnoho zdravotnických pomůcek a hlavně milé a vstřícné zacházení. Oproti "léčbě" u doktorů, skutečné řešení problému. Všem moc doporučuji.

Děkujeme!

Umístění: BeFit fyzioterapie Barbora Votíková

Velmi profesionální a lidský přístup. Vyřešili se všechny mé poúrazové problémy i dřívější zlozvyky a všechno ve velmi příjemné atmosféře. Všem doporučuji :)

Bc. Barbora Votíková

Děkuji, s aktivním a pozitivním přístupem klienta jde vše! ;)

Je úžasné, když máte zdravotní problém a přijdete k fyzioterapeutce, která je nejenom milá, příjemná, vždycky pozitivně naladěná, ochotná se Vám věnovat, vyslechnout Vás, ale také k tomu všemu odborně i profesionálně na takové úrovni, aby Vám zdravotní problém pomohla dlouhodobě vyřešit, a taková prostě sl. Bára je a doufám, že i dlouho bude, protože takových lidí je dneska bohužel už málo.
Díky za to že si Baruško :-)

Moc děkují! Ráda pomůžu...a jsem ráda, že jste spokojená! BV

Velmi profesionální přístup ke klientovi. Vyslechne si Vás, najde problém a něm pak pracujete. Vždy ví kam sáhnout, už mám za sebou několik návštěv a jsem naprosto spokojen. Mohu jedině doporučit! Cítím se mnohem lépe!

Bc. Barbora Votíková

Děkuji, to jsem moc ráda! Těším se na další spolupráci. BV

Pokud vás něco bolí a limituje v pohybu ať už při sportu či každodenním pohybu, s návštěvou zde bych neváhal. Slečna fyzioterapeutka mi pomohla jak s bolestí zad, tak i s bolestí kolene. Vysvětlila mi také příčiny vzniku těchto problémů a ukázala mi cviky, pomocí kterých lze těmto bolestem předcházet. Poměrně dost sportuji a tak fyzioterapii navštěvuji celkem pravidelně. Slečna Votíková patří jednoznačně mezi nejlepší fyzioterapeuty, u kterých jsem doposud byl. Svoji práci bere vážně a opravdu ví, co dělá. Navíc je vždy usměvavá a ochotna pomoci. Doporučuji ji i všem svým známým.

Bc. Barbora Votíková

Děkuji Vám za důvěru a jsem ráda, že jste spokojený!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám po výhřezu ploténky L4/L5 5 mm dva měsíce.Potíže úplně vymizeli,ale nyní se mi začali objevovat v podobě tuhnutí hýždí.Ráda bych se zeptala jest-li by jste mi mohla pomoci.Děkuji.

Dobry den,
určitě je na místě následná péče, kontrola pohybových vzorů a zamezit návratu potíží.
Pokud byste s tim chtela pomoci, radi Vas objedname a poradíme.
Hezky den. BV

Bc. Barbora Votíková

Dobrý den, chci se zeptat zda provádíte i metodu cvičení Ludmily Mojžíšové? Děkuji za odpověď.

Dobry den, ano, jedna z mých kolegyň se věnuje i této metodě. Pokud byste chtela, můžeme Vam najít termin. Hezky den