Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poštovní 8, Jablonec nad Nisou
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ordinace Jiný

Po "péči" doktora Drobníka že Smržovky je paní doktorka Škývarová doslova ráj. Radši budu jezdit 12 km do Jablonce než se vztekat s ordinací, která nefunguje. Paní doktorka Škývarová supr! Vřele doporučuji.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Bolest v krku

K pani doktorce jsem prisla s bolesti v krku. Bez vyteru, crp- dany antb. Nezabraly. Podany druhe Antb. Opet bez vyteru nebo crp. Bohuzel ani tyto druhe antb nepomohly. Kdyz jsem si vyslovne vyzadala odbery krve, uz jsem byla tak slaba, nemocna, ze jsem zkolabovala v ordinaci. Doktorka me nechala prevest sanitou do nemocnice. I s malou dcerkou, kterou mi nemel kdo hlidat. (3 roky) Vsemu prihlizela. K memu prekvapeni me doprovodil sanitar do cekarny psychiatra!! Tam se mnou jednali jako s blaznem. Priserny pocit! Taxikem honem domu. Autem z poslednich sil na Orl a vysledek? Masivni nalez!!!urceny z okamziteho vyteru krku. Laborator presne urcila antb cilene na nalez. A do par dnu jsem byla fit.

Ověřeny pacient

Výborná lékařka, naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem. Už méně spokojená jsem se sestřičkou, u níž jsem ani po několika návštěvách nepochopila, jakým systémem volá pacienty do ordinace. Zatím mi přijde, že ten, kdo stojí u dveří, se dostane na řadu :-). Ale co, na dobrého lékaře si člověk rád počká.

S paní doktorkou maximální spokojenost, pečlivá, příjemná, nic nezanedbá. Doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti