Umístění: Ordinace Jiný

Po "péči" doktora Drobníka že Smržovky je paní doktorka Škývarová doslova ráj. Radši budu jezdit 12 km do Jablonce než se vztekat s ordinací, která nefunguje. Paní doktorka Škývarová supr! Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Bolest v krku

K pani doktorce jsem prisla s bolesti v krku. Bez vyteru, crp- dany antb. Nezabraly. Podany druhe Antb. Opet bez vyteru nebo crp. Bohuzel ani tyto druhe antb nepomohly. Kdyz jsem si vyslovne vyzadala odbery krve, uz jsem byla tak slaba, nemocna, ze jsem zkolabovala v ordinaci. Doktorka me nechala prevest sanitou do nemocnice. I s malou dcerkou, kterou mi nemel kdo hlidat. (3 roky) Vsemu prihlizela. K memu prekvapeni me doprovodil sanitar do cekarny psychiatra!! Tam se mnou jednali jako s blaznem. Priserny pocit! Taxikem honem domu. Autem z poslednich sil na Orl a vysledek? Masivni nalez!!!urceny z okamziteho vyteru krku. Laborator presne urcila antb cilene na nalez. A do par dnu jsem byla fit.

Výborná lékařka, naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem. Už méně spokojená jsem se sestřičkou, u níž jsem ani po několika návštěvách nepochopila, jakým systémem volá pacienty do ordinace. Zatím mi přijde, že ten, kdo stojí u dveří, se dostane na řadu :-). Ale co, na dobrého lékaře si člověk rád počká.

S paní doktorkou maximální spokojenost, pečlivá, příjemná, nic nezanedbá. Doporučuji