MUDr.

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře
  • Dobrý den!
    Jsem cizinec z Ruska a já jsem pojištěn Maximem, chtěla bych si objednat na preventivní vyšetření.
    Můžete provést preventivní vyšetření?
    Pokud ano, mluvíte anglicky nebo rusky? Protože mluvím česky ne moc dobře.
    Děkuji.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Barbora Poláčková

Good afternoon, patients with this type of insurance usually pay for the examination in cash and then claim the money back from the insurance company. You can make an appointment when you call our… Více

• prosim o pomoc

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám menší problém při močení vždy ukonce mi to začne bolet.prosim vás můžete mi poradit co stím.a mohla bych se k vám obědnat chodim k vam Jana dekuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Barbora Poláčková

Dobrý den, těžko takto po internetu radit, ale při močových potížích jakéhokoliv druhu je nutné vyšetřit moč, eventuelně ji odeslat na kultivaci, nejlépe přes vašeho praktického lékaře. Při obdobných potížích… Více

Adresy

• GYNEO Reindl spol. s r.o.

Nám. Republiky 27
    30100 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Klatovská nemocnice, a.s.

Plzeňská 569
    339 38 Klatovy, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• gynekologie a porodnictví

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

1 názor

• D

K paní doktorce jsem se dostala skrze ordinaci, ve které pracuje s panem doktorem Reindlem. Mám po předchozích zkušenostech strach chodit na gynekologii k ženám, ale paní doktorka je velmi profesionální, klidná a šetrná při vyšetřeních. Ochotně se vším poradí. Doporučuji!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online