Gynekolog Více

Plzeň, Klatovy 2 adresa

Gynekologie Femivita s r.o.
Nám. Republiky 27, Plzeň

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologie Femivita s r.o. Jiný

Paní doktorka i paní sestřička je prostě nejlepší,moc příjemná, ony ti všechno pořadí co je nejlib. Chodím tam už léta a jsem spokojená. Doporučuji.

Umístění: Gynekologie Femivita s r.o. Jiný

K paní doktorce chodím již několik let a vždy je velmi hodná, profesionální a vstřícná. Mohu jen doporučit :)

Umístění: Gynekologie Femivita s r.o. Jiný

K paní doktorce jsme přestoupila s dlouhodobým problémem, který můj dosavadní lékař neřešil. Šla jsem do ordinace s obavou, že se na mě také bude dívat jako na hypochondra. Paní doktorka byla neuvěřitelně příjemná, lidská, chápavá. Provedla sama od sebe vyšetření, kterým se předchozí lékař bránil a zaměřila se na všechny moje potíže a na každou se pokusila najít řešení nebo alespoň nějakou pomoc. Odcházela jsem z ordinace s diagnózou. Nikdy v životě jsem se nesetkala s tak příjemně naladěnou lékařkou, která dělá svou práci s úsměvem a pečlivě. Patří ji za to obrovský dík.
Sestřička si rozhodně zaslouží nebýt opomenuta, je velice příjemná (už po telefonu).

Umístění: Gynekologie Femivita s r.o. Jiný

Super přístup. Paní doktorka Ve všem vždy poradí :) a snaží se vždy rychle pomoci když má člověk problém.

Umístění: Gynekologie Femivita s r.o. Jiný

Paní doktorka Poláčková je fakt skvělá. Všechno podrobně vysvětlí, na všechno odpoví a lidsky poradí. Všem můžu jenom doporučit.

Umístění: Gynekologie Femivita s r.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá,předchozí zkušenosti jsem měla strašně. Teprve v této ordinaci a u paní doktorky se mohu spolehnout na kvalitní vyšetření,vysvětlení a poskytnutí odpovědi na otázky. I v těhotenství jsme zde byla naprosto spokojená. Doporučuji

K paní doktorce jsem se dostala skrze ordinaci, ve které pracuje s panem doktorem Reindlem. Mám po předchozích zkušenostech strach chodit na gynekologii k ženám, ale paní doktorka je velmi profesionální, klidná a šetrná při vyšetřeních. Ochotně se vším poradí. Doporučuji!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat zda si mohu nechat zmrazit vajíčka, i když zatím nemám žádný zdravotní problém. A pokud ano, tak kam zajít a kolik to stojí na dobu neurčitou?

Děkuji. Magda

Dobrý den, myslím, že toto je u mladé, zdravé ženy zbytečné, před odběrem je navíc třeba podstoupit stimulaci vaječníků a procento použitelných vajíček po zmrazení není příliš velké. Detailnější informace včetně ceny vám však jistě poskytnou v jakémkoliv centru asistované reprodukce. S pozdravem MUDr. Poláčková

MUDr. Barbora Poláčková

Otázka k tématu gynekologické vyšetření

Dobrý den byla mi odstraněna cela štítná žláza 9.10.2017.Dva měsíce jsem neměla menstruaci.Delši dobu špinim.od 25.15,2017 do 26.1.2018.ted jsem silněji krvácela ma to charakter mences lékař mi doporučil at tyden počkám a pokud nepřestanu krvácet tak mam nasadit norethisteron vybrat celébaleni 30 tablet 2krát denně.pokud krváceni nepřestane tak do nemocnice.Mám strach s toho léku.děkuji za odpověd

Dobrý den, léku se bát nemusíte, většinou nepůsobí žádné obtíže a je bezpečný. Přesnou radu o dalším postupu vám bohužel takto přes internet nemohu dát . S pozdravem MUDr. Poláčková